عمومی

تیراندازی در کلیسایی در آمریکا؛ یک کشته و 2 مجروح

به گزارش پلیس، تیراندازی در کلیسایی در کلورادو دست کم یک کشته و دو زخمی بر جای گذاشت.گروه بین الملل فارس.

به گزارش وب سایت NTD، پلیس حداقل یکی از مظنونان را شناسایی کرده است.یک زن در آتش سوزی کلیسایی در آئورورا در کلرادو در جمعه شب کشته و دو نفر دیگر زخمی شدند. سخنگوی پلیس در یک کنفرانس خبری گفت: «این فقط یک تیراندازی تصادفی در داخل کلیسا نبود.

تیراندازی در کلیسای اسامپشن حوالی ساعت 8 بعد از ظهر جمعه شب به وقت محلی رخ داد. بر اساس توییت‌های اداره پلیس آرورا، کلیسا میزبان مراسمی با حدود 15 تا 20 شرکت کننده بود. هنگام تیراندازی مشترک.

به گفته پلیس، یک زن 36 ساله، یک مرد 42 ساله و یک مرد 40 ساله هنگام رسیدن ماموران به کلیسا مجروح شدند.

به گفته مقامات، این زن در صحنه فوت کرد و دو نفر دیگر به بیمارستان منتقل شدند. پلیس می گوید مرد دیگر که مورد اصابت گلوله قرار نگرفت به دلایل پزشکی به بیمارستان منتقل شد.

پلیس می‌گوید مظنون قبل از رسیدن مقامات فرار کرده و بازرسان صبح شنبه با شاهدان مصاحبه کردند و منطقه را برای گرفتن فیلم ویدئویی جستجو کردند.

وی گفت: “واقعیت ها و شرایطی که منجر به تیراندازی شده است روشن شده است.”

تحقیقات رسانه های ایالات متحده همچنین نشان می دهد که در پنج سال گذشته، افسران پلیس ایالات متحده بیش از 400 آمریکایی را بدون سلاح گرم یا سلاح سرد کشته اند و مظنون به ارتکاب جنایات خشونت آمیز در حین پارک و بازرسی نیستند.

با این حال، نیویورک تایمز گزارش می دهد که تنها پنج افسر پلیس به این قتل محکوم شده اند. در بسیاری از موارد خودروها به دلیل تخلفات جدی مانند عبور از چراغ قرمز متوقف می شوند.

یکی دیگر از یافته های نیویورک تایمز این است که چنین میزان قتل برای رانندگان سیاه پوست به دلیل جمعیت آنها در جامعه بیشتر است. علاوه بر این، تخلفاتی که در آن رانندگان سیاه پوست متوقف می شوند، کم کم جدی تر می شوند.

این روزنامه آمریکایی با ذکر دلایل مشابه برای این قتل ها نوشت: در هر یک از این موارد، مقامات اعلام کرده اند که از ترس جان خود این کار را انجام داده اند. در این موارد، دادستان ها همچنان قتل راننده غیرمسلح را قانونی می دانند.»

ماه گذشته، لنست گزارش داد که بیش از نیمی از قتل هایی که توسط پلیس ایالات متحده انجام شده گزارش نشده است. یک مطالعه توسط موسسه ارزیابی سلامت دانشکده پزشکی واشنگتن نشان داد که در ایالات متحده، بین سال‌های 1980 تا 2018، بیش از 55 درصد از مرگ‌های پلیس، بیش از 17000 مورد در همه موارد، اشتباه تشخیص داده شده یا گزارش نشده است.

انتهای پیام/.
این یک توصیه برای آکنه است

دکمه بازگشت به بالا