علم و تکنولوژی

جزئیاتی تازه و خیره‌کننده از آیفون ۱۵

بر اساس توییتی که یکی از منابع دنیای فناوری به نام «ShrimpApplePro» منتشر کرده است، لبه پنل پشتی نسل بعدی آیفون‌ها دارای طراحی گرد و منحنی شبیه به مک‌بوک پرو ۱۴ اینچی و ۱۶ اینچی خواهد بود. مدل. آخرین آیفونی که این سبک طراحی را ارائه کرد، آیفون 11 بود.

بدنه تیتانیومی با پنل پشتی شیشه ای برای آیفون 15

به نظر می رسد اپل قصد دارد برای بدنه آیفون 15 تیتانیوم بخرد، اما همچنان با شیشه سروکار خواهیم داشت. اگرچه ShrimpApplePro یک منبع بسیار قابل اعتماد در نظر گرفته می شود، اما خود این منبع در مورد آخرین اطلاعات خود کاملاً مطمئن نیست.

با وجود عنوان، این اولین بار نیست که شایعاتی در مورد بدنه تیتانیومی آیفون ها منتشر می شود. اوایل سال جاری شایعاتی در مورد بدنه تیتانیومی آیفون 14 پرو و ​​پرو مکس منتشر شد، اما اپل این کار را انجام نداد. در واقع همه مدل های آیفون 14 از آلومینیوم با فولاد ضد زنگ استفاده می کنند.

جزئیات جدید و شگفت انگیز آیفون 15

تیتانیوم نسبت به فولاد ضد زنگ سختی بالاتری دارد که باعث می شود دستگاه در برابر خط و خش مقاوم باشد و همچنین در برابر پیچ خوردگی مقاوم باشد. با وجود این مزایا، مونتاژ آن دشوارتر از فولاد ضد زنگ است. با این حال، اپل حق اختراعی را در این زمینه ثبت کرده است که کار را برای کوپرتینویی ها آسان می کند.

اپل در آیفون و آیپد از تیتانیوم استفاده نمی کند، البته اپل واچ اولترا که مدتی پیش معرفی شد از بدنه تیتانیومی بهره می برد. علاوه بر این، اپل کارت نیز از تیتانیوم ساخته شده است.

سری آیفون 15 سال آینده وارد بازار می شود و انتظار می رود بدنه تیتانیومی فقط در مدل های Pro و Pro Max (Ultra) موجود باشد و مدل استاندارد همچنان دارای بدنه آلومینیومی و فولادی ضد زنگ خواهد بود.

227227

دکمه بازگشت به بالا