عمومی

جلوگیری از نشتی گاز با محصول «قطع‌کن هوشمند رگلاتورهای گازی»

پیمان مرادخانی، کاندیدای اصلی و شرکت کننده در مرحله دوم دانشگاه آزاد اسلامی با عنوان «عصر امید» در گفت و گو با خبرنگار استان آنا اظهار کرد: این کارخانه برای این رگولاتور تعیین شده، بدون هیچ گونه دستکاری و دخالتی فعالیت می کند.


بیشتر بخوانید:

تولید محصولات شیمیایی از پسماندهای بیولوژیکی

تولید چای ماسالا با طعم و ظرفیت صادراتی متفاوت

تولید «کربن فعال» از پوست گردو و ضایعات کشاورزی


وی افزود: دو قطعه بالای کنترل کننده گاز ساخته ایم و اگر کنترل کننده گاز دچار زلزله یا حتی خطا شود کلید هوشمند شروع به اندازه گیری کرده و از ورود گاز به داخل خانه جلوگیری می کند و کار را برای مردم سخت می کند. نفس کشیدن.”

مدیر فناوری مشاهده کرد: با افزایش دمای کنترل کننده گاز، حساسیت آن نیز افزایش می یابد و با افزایش این حساسیت، میزان نشت گاز با اثری جزئی کاهش می یابد. بنابراین با افزایش حساسیت کنترل کننده های گاز، تاثیر چندانی روی آن ها نمی گذارد و با کمترین ضربه گاز قطع نمی شود.

مرادخانی در پاسخ به این سوال که “کنترل کننده گاز دستگاه برش هوشمند” نمونه های خارجی وجود دارد؟ او گفت نه. در صورت داشتن نمونه خارجی با قیمت بالا و دقت پایین عرضه می شود.

وی هشدار داد: «ما شاهد وقوع زلزله در شهرهای مختلف و علت مرگ هستیم.» بسیاری از آنها نشت گاز بوده و باعث نفس کشیدن قربانیان شده است. بدین ترتیب محصول «رگولاتور هوشمند رگولاتور گاز» می تواند از خطر نشتی و انفجار گاز جلوگیری کرده و با نصب لوله گاز علاوه بر عدم خطر نشتی، از هدررفت گاز نیز جلوگیری شود.

مدیر فناوری مرکز توسعه اسلامی دانشگاه آزاد واحد ایلام گفت: محصولات «ماشین برش هوشمند گاز» در سیستم‌های گاز، پتروشیمی، خانگی و تجاری، کاهش استرس و تامین شهری کاربرد دارد. .

مرادخانی توضیح می دهد: محصول «کاتر کنترل هوشمند گاز» حتی در ابتدای ورودی خانه و از طریق علمک نصب می شود و در ابتدای ورودی گاز به داخل خانه، این محصول شروع به فعالیت کرده و داخل را می پوشاند. خانه. صفحه اصلی.


بیشتر بخوانید:

معرفی مفهوم «فرآوری ضایعات پسته»

طراحی اولین دکل حفاری تمام هیدرولیک به عمق 1500 متر


وی تصریح کرد: سیستم کنترل هوشمند پمپ بنزین از نشتی گاز از بدو ورود گاز به خانه که مربوط به زندگی انسان است جلوگیری می کند.

مدیر فناوری مرکز گسترش واحد ایلام تصریح کرد: در صورت وقوع زلزله ناگهانی و حتی در کمترین یا بالاترین شدت آن، کنترل کننده های هوشمند گاز می توانند کمترین درصد ضربه را اندازه گیری کنند. بر روی این دانشمند و نشت برش دهید و از نشت گاز به داخل خانه که باعث خفگی و آتش سوزی می شود جلوگیری کنید.

به گزارش آنا، دومین رویداد ملی دانشگاه آزاد اسلامی با عنوان «عصر امید» به منظور معرفی و ارائه تجهیزات، محصولات، دستاوردها و فعالیت های دانشگاه در حوزه فناوری و نوآوری با هدف ایجاد بستری برای شروع -بالا کسب‌وکارهای مبتنی بر دانش و فرصت‌های شغلی برای دانشجویان، در چهلمین سالگرد تأسیس این دانشگاه، با شعار 1000 گروه پژوهشی و زیرساختی، 1000 ایده و استارت‌آپ و 1000 شرکت فناوری و خلاق برنامه‌ریزی شده است.

دومین رویداد سراسری (عصر امید) به مدت چهار روز از هشتم تا یازدهم خرداد 1401 در حرم امام خمینی تهران و در چارچوب چهلمین سالگرد تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد. در زمینه های مختلف آموزش منابع انسانی، فرهنگ و اقتصاد، علوم پزشکی، مهندسی انسانی و غیره.

انتهای پیام/4078/4062/

دکمه بازگشت به بالا