“جی پلاس” سه محصول جدید رونمایی کرد

به گزارش خبرگزاری تکنونامه از قزوین؛ طی مراسمی که روز یکشنبه به مناسبت سالروز تاسیس صنایع گلدیران با حضور نمایندگان فروش و اعضای هیات مدیره شرکت و اصحاب رسانه در شهرک صنعتی کاسپین برگزار شد؛ سه محصول جدید این شرکت با برند جی پلاس رونمایی شد.

کارنامه درخشان هلدینگ بزرگ گلدیران در زمینه همکاری با برندهای مطرح جهان، نشان از اعتبار و کیفیت تعاملات در سطح بین‌المللی و داخلی دارد. همکاری انحصاری با برندهای برتر جهانی مانند ال‌جی و موفقیت برند ایرانی جی‌پلاس، از جمله افتخارات گلدیران تا به ‌امروز بوده است.

در ابتدای مراسم مهندس “محسن رفیعی” مدیر کارخانه کاسپین به ارائه توضیحاتی درخصوص این واحد تولیدی پرداخت و گفت: صنایع گلدیران در دو سایت تولیدی سیرجان و شهرک صنعتی کاسپین با بهره گیری از مجهزترین و پیشرفته ترین تکنولوژی روز جهانی و نیروهای کارآمد و مجرب توانسته در این چند سال اخیر به واسطه عرضه محصولات لوازم خانگی و دیجیتال با برند متمایز جی‌پلاس سطح کیفی زندگی مشتریان خود را ارتقا دهد.

"جی پلاس" سه محصول جدید رونمایی کرد

وی افزود: جی‌پلاس به عنوان ماحصل دانش و تجربه 30 ساله گلدیران، سعی دارد تا علاوه بر تضمین کیفیت محصول، با ارائه خدمات پس از فروش منحصر بفرد و ایجاد تجربه‌ای متمایز در خرید، ارزشی فراتر از یک محصول ایرانی برای مخاطبان ارائه کند.

رفیعی با تاکید بر اینکه بهره مندی از تجارب شرکا و مدیران موفق بین المللی از مزیت های اصلی شرکت محسوب می شود گفت: صنایع گلدیران در مجموع زمینه اشتغال 1164نفر را در دو سایت تولیدی و دفتر مرکزی تهران فراهم کرده است که با اجرای طرح های توسعه و تولید محصولات جدید این رقم نیز افزایش می یابد.

در ادامه دکتر “ارجمند” قائم مقام صنایع گلدیران، تمرکز بر شبکه توزیع و فروش را مهمترین عامل موفقیت مجموعه دانست و گفت: امیدوارم بتوانیم با همکاری و حمایت های بیش از پیش سهم زیادی از بازار را به گلدیران اختصاص دهیم و جهش چشمگیری در تولید، فروش و بازار سرمایه ایجاد کنیم.

مهندس “مجید زاهدی” هم در سخنانی به استراتژی ها و برنامه های صنایع گلدیران اشاره کرد و گفت: تامین پایدار محصولات، ارتقای جایگاه برند GPLUS و حفظ و ارتقای کانال های فروش از اهداف مهم مدیران این شرکت می باشد.

زاهدی با اشاره به افزایش فروش محصولات جی پلاس گفت: در 5ماهه ابتدای سال فروش تلویزیون 40درصد، یخچال ساید بای ساید 88درصد، ماشین لباسشویی 57درصد و ماشین ظرفشویی 17درصد رشد داشته است.

در پایان مراسم تلویزیون OLED، بزرگترین یخچال ساید بای ساید و ماشین لباسشویی با ظرفیت 10ونیم کیلوگرم با قابلیت های متفاوت با برند GPLUS به عنوان سه محصول جدید صنایع گلدیران رونمایی شد.

اجرای موسیقی و بازدید میهمانان از بخش های مختلف شرکت از دیگر برنامه های سالروز تاسیس صنایع گلدیران بود.

"جی پلاس" سه محصول جدید رونمایی کرد

23

دکمه بازگشت به بالا