علم و تکنولوژی

حضور اهداكننده در برخي از مهمترين پروژه هاي مرتبط با بهداشت عمومي از اهميت بسياري برخوردار است

رئیس جمهور با سخنرانی در مراسم تحلیف بیمارستان جدید 124 تختخوابی ، مجدداً بر اهمیت مشارکت خیرخواهانه در مهمترین پروژه ها و پروژه های مربوط به سلامت و زندگی مردم تأکید کرد. وی گفت: بهره برداری از 8000 تختخواب جدید بیمارستان تا پایان سال جاری خوشحال خواهد بود. .

روز پنجشنبه ، تکنونامه گزارش داد که حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی از تلاش های وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی ، ذینفعان عزیز در سراسر کشور و حاج حیدر خوب در استان تشکر می کند. دکتر کر گفت: مبارزه با کورونا در استان فارس. جان باب خاطرنشان کرد و توضیح داد: تلاش های استان فرزز در مبارزه با تاج موجب خوشبختی همه مردم ما می شود.

رئیس جمهور گفت: بعد از انقلاب ، شبکه پزشکی به طور جدی حمایت می شد و نقش بسیار ارزنده ای در شبکه پزشکی کشور به ویژه در سلامت و امید ملت و دولت داشت. من می خواهم از کادر پزشکی و پزشکی که این روزها کارهای بسیار خوبی انجام داده اند ، و همچنین متخصصان مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور به ویژه استان فارس و کادر پزشکی در منطقه لامرددال تشکر کنم.

داخلی ، کودکان ، زنان بستری ، بخش های LDR مردان ، بخش زایمان ، رادیولوژی ، سی تی اسکن ، آزمایشگاه ، داروخانه ، فیزیوتراپی ، لباسشویی است.

در پایان پیام

دکمه بازگشت به بالا