عمومی

حضور شهردار کلانشهر ارومیه در یکصدوچهاردهمین نشست مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران

حضور شهردار ارومیه در یکصد و چهاردهمین جلسه شورای شهرداران پایتخت ایران

صد و چهاردهمین جلسه مجلس پایتخت با حضور حسین مهدی زاده شهردار کلانشهر ارومیه و دیگر شهرداران کشور برگزار شد.

به گزارش تکنونامه از آذربایجان غربیدر یکصد و چهاردهمین اجلاس اجلاس شهرداران شهرهای ایران، علاوه بر شهرداران 18 شهر کشور میزبان شهرداری مشهد بود. آقای قالیباف رئیس شورای اسلامی، مهدی جمالی نژاد معاون وزیر کشور به همراه تعدادی از نمایندگان شورای اسلامی و شهردار ایران.

نشست مشترک شهردار با آقای محمدباقر قالیباف رئیس شورای اسلامی شهر از برنامه های یکصد و چهاردهمین جلسه شورای شهرداران ایران است که در این میان هر یک از شهرداران به ارائه دیدگاه های خود در خصوص موانع و چالش های اساسی پرداختند. که روبرو هستند. شهرداری.

در این جلسه جناب آقای حسین مهدی زاده شهردار ارومیه در خصوص لایحه قانون مدیریت شهری و نتایج آن مطالبی را بیان نمودند که از مزیت و توانمندی این طرح به اطلاع ما می رساند که : هرچند در قانون مدیریت شهری به این موضوع اشاره شده است. برنامه 5 ساله اقتصاد سوم توسعه فرهنگ اجتماعی کشور تا به امروز نشده است اقدامات قابل اجرا وجود دارد، اما پیش نویس قانون هنوز در شرع و نظارت بر اقدامات انجام شده به ابتکار شورای اسلامی مطرح نشده است. جمهوری کره. تجلیل از ریاست شورا و نماینده شورای اسلامی دوازدهم اقدامی موثر و تحول مثبت در مدیریت شهری است.

در انتهای پیام

آیا این خبر مفید است؟

با توجه به نتایج 0 رای دادن و 0 رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا