عمومی

حماس تلفن همراه ده‌ها نظامی صهیونیست را هک کرده است

مقامات اداره امنیت سایبری سرویس خبری داخلی رژیم صهیونیستی «شبک» اعتراف کردند که واحد سایبری جنبش حماس با موفقیت تلفن همراه ده ها نظامی اسرائیلی را هک کرده است.

به گزارش تکنونامه، شبکه 12 رژیم صهیونیستی در گزارشی اعلام کرد که یگان های سایبری حماس ده ها گوشی تلفن همراه نظامی را از طریق بازی های ویژه موبایلی هک کرده اند.

به گزارش این شبکه تلویزیونی، نیروهای حماس خود را دختران اسرائیلی معرفی کرده و برنامه ها و بازی های طراحی شده توسط تیم فنی این جنبش را برای ارتش اسرائیل ارسال کردند و به محض راه اندازی این برنامه ها، تلفن های همراه ارتش اسرائیل هک شد.

پرسنل امنیت داخلی اسرائیل در اینترنت هستند.» Shabak که نام آن از حرف “A” گرفته شده است، گفت که نیروهای حماس که دختران اسرائیلی محسوب می شوند، درخواست کرده بودند که ارتش اسرائیل بازی را دانلود کند. براشون بفرست و آنها را اعدام کرد و بنابراین تلفن های همراه آنها هک شد و از کنترل کامل خارج شد.

این مقام اسرائیلی گفت: در نهایت طی عملیاتی که بخش امنیت و حفاظت از داده های شباک در برابر حملات سایبری انجام داد، مشخص شد که حماس از هر ترفندی استفاده می کند و می تواند ده ها تلفن همراه سربازان را هک کند.

این مقام “الف” همچنین گفت که حماس قطعا به تلاش های خود برای هک مجدد تلفن های همراه ارتش اسرائیل از راه های دیگر ادامه خواهد داد. وی اذعان کرد که تعداد آنها برای شکست ارتش اسرائیل کافی نیست.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا