علم و تکنولوژی

حمایت از تامین ارز هیات امنا در بودجه ۱۴۰۲

به گزارش شفاف، حسین رجایی نماینده مردم لنجان در شورای اسلامی با اشاره به نقش مهم کمیته مدیریت ارز گفت: خوشبختانه در بودجه سال 1401 نیاز ارزی برای. تامین تجهیزات پزشکی نه تنها حذف نمی شود، بلکه با توجه به نیاز کشور در نظر گرفته شده است، در سال 1402 به عنوان نماینده مردم از این نهاد حمایت کامل خواهیم کرد.

نماینده مردم لان جنگ در شورای اسلامی شهر خبر داد: سازمان های متولی تامین تجهیزات پزشکی باید بازرسی ویژه داشته باشند در کمیته بازرسی مانده است چرا که برخی مجوزها بر عهده وزارت بهداشت است، بنابراین با صلاحیت تعیین نوع تجهیزات و تولید داخلی یا نبودن، کاربران باید از طرف وزارت صحت مسؤول رفع تعارض یا اختلاف نظر بین وزارت صحت عامه و وزارت صحت عامه در ارائه باشند. برخی از دستگاه ها.

وی با اشاره به راه اندازی بخش NICU برای اولین بار در لنجان گفت: خوشبختانه اکثر تجهیزات بیمارستان شهدای لنجان و بخش NICU توسط کمیته تامین شد.

لازم به ذکر است تاکنون تجهیزاتی مانند: رادیولوژی دیجیتال، سونوگرافی، ونتیلاتور، مانیتور، پمپ سرنگ، انواع تجهیزات اسکوپینگ و دستگاه جوجه کشی نوزاد، اتوآنالایزر به همراه انواع تجهیزات تنفسی به لنجان ارسال شده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

دکمه بازگشت به بالا