عمومی

خدمات درمانی رایگان به فرهنگیان بوشهر ارائه می‌شود

تکنونامه/بوشهر مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر از ارائه خدمات درمانی رایگان به فرهنگیان در درمانگاه شهدای فرهنگیان این استان خبر داد.

علی موحدی یکشنبه ۲۸ اسفند در بازدید از درمانگاه شهدای فرهنگیان بوشهر، اظهار کرد: این درمانگاه دارای ۸ تخت بیمارستانی است که از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب به ارائه خدمات می‌پردازد.

وی با بیان اینکه با نوسازی صورت گرفته بخش بستری و پذیرش از یکدیگر جدا شده اند، گفت: این مرکز تاییدیه اداره کل استاندارد و دانشگاه علوم پزشکی را نیز دریافت کرده است.

موحدی با اشاره به اینکه هیچ گونه تعرفه‌ای در این درمانگاه افزایش نیافته است، عنوان کرد: کلیه خدمات درمانی برای فرهنگیانی که بیمه دارند رایگان است و این مرکز با تمامی بیمه‌ها قرار داد دارد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر تصریح کرد: تابلو این مرکز فرسوده شده بود که در حال نوسازی است و به زودی نصب خواهد شد.

موحدی با اشاره به اینکه این درمانگاه در تعطیلات نوروز بدون تعطیلی به ارائه خدمات درمانی خواهد پرداخت، بیان کرد: بهترین دندان پزشکان در این مرکز درمانی حضور دارند و خدمات دندان پزشکی برای فرهنگیان علاوه بر اینکه مشمول بیمه می‌شود، از تخفیف ۲۰ درصدی نیز برخوردار می‌شوند.

وی افزود: ۹ متخصص از قبیل گوارش، زنان و زایمان، دندان پزشک، داخلی، ارتوپد، اورولوژی، چشم پزشک و اپتومتریست، کلینک مشاوره و بخش اورژانس فعال است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر با بیان اینکه این درمانگاه از معدود مراکزی هست که با تمامی بیمه‌ها قرارداد دارد، تصریح کرد: در گذشته یک یونیت در این محل وجود داشت که در حال حاضر به چهار یونیت رسیده است و روزانه دو تا سه متخصص در حوزه دندان پزشکی به همراه ارائه عکس، خدمات دهی می‌کنند.

موحدی از ارائه خدمات رایگان مشاوره تحصیلی در این مرکز خبر داد و خاطر نشان کرد: اگر برق مرکز قطع شود بر اساس راه اندازی ژنراتور خوشبختانه تا ۶ ساعت بدون وقفه فعالیت درمانی ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا