عمومی

دانشگاه آزاد اسلامی بازوی علمی مردم و مسئولان

به گزارش خبرنگار استانی آنا از ایلام، بهروز ناصری در ششمین جشنواره استانی علمی و فناوری جهادگران بسیج که به همت سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام و به مناسبت این جشنواره برگزار شد. تو هفته پژوهش رسالت نسل چهارم دانشگاه ها حل معضلات اجتماعی است و دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام تیم دانشگاه آزاد بر اساس ماموریت حل مشکلات اجتماعی استان ایلام مستقیماً مرتبط است. سند تحول و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی در مرحله دوم انقلاب، بی رغبت و آماده خدمت به مردم و کارکنان این استان به عنوان بازوی علمی و اداری


بیشتر بخوانید:

تحول در آموزش عالی با تقویت ارتباط بین دانشگاه و صنعت


وی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام با تمام توان در راستای این رسالت است و از توان و ترکیب اساتید عالی علمی و پژوهشی بهره می برد و دارای توانمندی ها، بستر و زیرساخت های قابل توجهی در زمینه های پژوهشی، سخت افزاری و نرم افزاری در مسیر است. توسعه، توسعه و رفع مشکلات کلان و استانی با توجه به اسناد تحول و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی در مرحله دوم انقلاب از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام گفت: این دانشگاه همواره در کنار مردم و کارکنان استان و همچنین ادارات علمی و اداری در خدمت عزت و عزت به مردم ایلام بوده است.

حدود 300 اثر در بخش‌های مختلف ششمین جشنواره علمی و فناوری جهادگران استانی برگزار شد.کارگروه مرکز توسعه و فناوری مرکز حمیده روشنفکر بسیج ایلام موفق به دریافت نیم رتبه در معاونت آموزش عالی شد. بسیج، استاد دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام.

انتهای پیام/4117/

دکمه بازگشت به بالا