عمومی

دختران قهرمان خوزستانی در مسابقات بین‌المللی کیوکوشین کاراته چه گفتند؟

تکنونامه/خوزستان قهرمان زن کیوکوشین کاراته WKFB ضمن خوشحالی از میزبانی اهواز و تاثیر آن بر انگیزه ورزشکاران استان، حمایت بانوان ورزشکار از سوی متولیان ورزش خوزستان را می طلبد.

اسما زارعی قهرمان مسابقات کاتای خردسالان این دوره از مسابقات به تکنونامه گفت: این مسابقات در سطح بالایی برگزار شد و اولین مسابقه بین المللی بود که در آن شرکت کردم و به لطف خدا مقام اول کاتا را کسب کردم. تایپ کنید.

وی ادامه داد: حدود 8 سال است که در رشته کاراته فعالیت دارم اما تاکنون در مسابقات بین المللی شرکت نکرده ام و فکر می کنم میزبانی چنین مسابقاتی در اهواز انگیزه زیادی برای ورزشکاران خوزستانی ایجاد کرده و روحیه را افزایش داده است. ورزشکاران و تلاش آنها

هنوز حدیث شریفی ورزشکار خوزستانی در کاتای نوجوانان رتبه بندی شد وی در گفت وگو با تکنونامه، اظهار کرد: برای اولین بار تجربه حضور در مسابقات بین المللی را داشتم و این مسابقات به من روحیه داد که بتوانم در سایر مسابقات بین المللی نیز شرکت کنم.

وی افزود: فرم کیوکوشین در خوزستان بسیار عالی است اما اسپانسر نداریم و تمام هزینه ها بر عهده خود ورزشکاران است و هزینه های سنگین آن را متحمل می شویم. ورزشکارانی هم هستند که عملکرد بسیار خوبی دارند اما به دلیل شرایط مالی نمی توانند در مسابقات شرکت کنند.

غزل شریفات دیگر ورزشکار قهرمان خوزستانی در کاتای گروه جوانان وی در گفت وگو با تکنونامه، اظهار کرد: سطح مسابقات بین المللی اهواز بسیار بالاست و حضور در این مسابقات تجربه خوبی است و البته تاثیر زیادی در پیشرفت ورزشکاران دارد.

وی افزود: باید از بانوان ورزشکار خوزستان حمایت بیشتری شود و در حال حاضر این حمایت در حد متوسط ​​است اما در مجموع بانوان نیازمند حمایت مسئولان ورزش خوزستان هستند.

در انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا