علم و تکنولوژی

در مورد ضرورت جوانی جمعیت، جهاد تبیین راه‌اندازی شود

معین وزارت صحت عامه با توجه به اینکه: جوانان نوع ملت هستند، گفت: آینده کشور به جوانان بستگی دارد.

به گزارش تکنونامهدکتر کمال حیدری معاون بهداشتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی صبح امروز (یکشنبه ۹ مرداد) در نشست سراسری مدیران و کارشناسان حوزه سلامت جمعیت جوانان و خانواده دانشگاه علوم پزشکی. کشوری در مرکز همایش های هتل قلب تهران با بیان اینکه جوانی جمعیت مقوله ملی است، گفت: آینده کشور به جوانان جمعیت گره خورده است.

وی افزود: کشوری موفق و دارای روندی است که اقتصاد، فرهنگ و مرکز علم در آینده در دست جوانان است.

قائم مقام وزارت بهداشت با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری بر جوانان مردم گفت: مقام معظم رهبری بیش از 45 بار از جوانان مردم یاد کرده اند و قانون جوانان مردم با تصویب شده است. تلاش گسترده، همه نهادها باید تمرین کنند تا آن را تمرین کنند

وزارت بهداشت با اشاره به راه‌اندازی مرکز ملی حمایت از خانواده و جوانان به ریاست وزیر، به اطلاع می‌رساند: وزارت بهداشت متعهد است که از خانواده‌ها و جوانان به نحو احسن حمایت کند. “

آقای حیدری افزود: مشکل جمعیت تنها بر عهده وزارت بهداشت نیست، بلکه با توجه به سیاست تعدیل جمعیت در گذشته و تبدیل آن و نقش نیروهای بهداشت و درمان در این راستا، باید عزم خود را جزم کنیم. . به سمت بچه دار شدن و افزایش نسل.

بر اساس اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، وی افزود: باید در خصوص ضرورت جوانان جمعیت جهادی تبیین شود و معتقدیم ابتدا همکاران ما در وزارت بهداشت باید توجیه شوند تا بتوانند حرکت. این جهت با قدرت و تلاش بیشتر.

معاون وزیر بهداشت گفت: بحث جوانان جمعیت حرکت علمی و خلاقانه می طلبد و همه ما مسئولیت داریم و نمی توانیم کامل و با شعار کار کنیم بلکه باید جهادی کار کنیم.

در انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا