علم و تکنولوژی

دستورالعمل جدید درباره ضدعفونی کردن سطوح در دوران همه گیری

به گزارش شفاف ، مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده مقاله جدیدی را با اشاره به نکاتی در مورد تمیز کردن و ضد عفونی روزانه تجهیزات و سطوح منتشر کرده است: در محیط های مسری و مسری ، تمیز کردن به جای ضد عفونی کننده با آب و صابون.

طبق گفته این مرکز ، تمیز کردن منظم با صابون یا ماشین لباسشویی حداقل یک بار در روز می تواند میزان میکروب های سطح را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

همچنین در مدارس و خانه هایی که در 24 ساعت گذشته توسط Covid-19 مورد سو or ظن یا تأیید قرار گرفته اند ، ضد عفونی توصیه می شود.

این راهنما شامل توصیه های قبلی متخصصان بهداشت عمومی و بهداشت است که گفته اند خطر انتقال یا انتقال ویروس تنفسی از طریق سطح در مقایسه با عفونت های مستقیم و تنفسی یا انسداد راه های هوایی کمتر است.

بر اساس یافته ها ، متخصصان متذکر می شوند که متداول ترین روش انتقال وبا انتقال تنفسی است و مهمترین راه کنترل آن استفاده از ماسک و تحرک بدنی است.

طبق گزارش ABC News ، متخصصان می گویند استفاده از ماسک ، شستن صحیح دست ها و پیروی از توصیه های یک متخصص بهداشت می تواند خطر عفونت های ناشی از خاک را کاهش دهد. علت اصلی بیماری Covid-19 تماس نزدیک با یک فرد آلوده است.

کارشناسان این مرکز قبلاً تأیید کرده بودند که انتشار Covid-19 از طریق سطح بسیار کمتر از آنچه تصور می شد ، است.

طبق گفته این مرکز ، خطر انتقال از طریق سطح در مقایسه با تماس مستقیم ، محرمانه بودن یا آلودگی هوا بسیار کمتر است. مطالعات نشان می دهد که خطر انتقال بیماری از طریق خاک آلوده کمتر از یک در 10،000 است.

دکمه بازگشت به بالا