عمومی

دستور رئیس جمهور به وزیر بهداشت

رئیس جمهور رشت تأکید کرد: با توجه به شیوع بیماری عروق کرونا ، نیاز به ارائه اطلاعات به موقع ، دقیق و جامع درباره معیارهای تعیین سطح سفید ، زرد و قرمز شهرها و استانها وجود دارد.

تکنونامه در تماس تلفنی با وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی روز جمعه ، تکنونامه گفت: حجت‌الاسلام ، المسلمین و حسن روحانی گزارشی از آخرین وضعیت بیماری عروق کرونا در سراسر کشور دریافت کرد و عملکرد ستاد ملی را ارزیابی کرد. وی در مورد لزوم دقت و جامعیت مردم در تعیین سطح سفید ، زرد و قرمز در شهرها و استانها از نظر وسعت ویروس تاج قبر اظهار امیدواری کرد.

روحانی در این تماس تلفنی بر لزوم وزارت بهداشت برای تعیین شاخص های سه شرط سفید ، زرد و قرمز اظهار داشت: “تدوین و ارائه دستورالعمل های بهداشتی برای بازگشایی و از سرگیری فعالیت های شهری با این سه شرط.

رئیس جمهور همچنین به وزیر بهداشت دستور داد تا قوانین و دستورالعمل های مربوط به افتتاح محل کار و مشاغل شلوغ و شلوغ را که هنوز بازگشایی نشده اند تهیه کرده و در جلسه روز یکشنبه در ستاد ملی کرونا برای تأیید ارائه شود.

وزیر بهداشت ، پزشکی و آموزش پزشکی ، دکتر مختار سینگ ، در مورد شرط تاج گذاری و اجرای قطعنامه های ستاد ملی مبارزه با تاج صحبت کرد. سعید نامکی گزارش کاملی داد.

در پایان پیام

دکمه بازگشت به بالا