علم و تکنولوژی

دستور روحانی به وزیر بهداشت

دستور روحانی به وزیر بهداشت

رئیس جمهور با تأکید بر لزوم رعایت کامل پروتکل های بهداشت عمومی تا مراحل کنترل و کنترل بیماری Quaid 19 ، رئیس جمهور به وزیر بهداشت دستور داد تا با همکاری وزیر صلح تحت وزیر وزیر ، با کمیته زیر بازرسی همکاری کند. نظارت و نظارت دقیق بر اجرای احکام بهداشتی در سراسر کشور به ویژه در استانها و شهرهایی که شاهد افزایش بیماری هستند نیز در دستور کار قرار دارد.

به گزارش تکنونامه ، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی روز جمعه در مصاحبه با وزیر بهداشت ، آموزش و آموزش پزشکی اظهار داشت: “هیئت ملی بهداشت و خدمات اجتماعی کرونا تصمیم لازم را برای کنترل کورونا اتخاذ خواهد کرد.”

روحانی پس از دریافت گزارش وزیر بهداشت در مورد وضعیت بیماری و همچنین اقدامات لازم برای کنترل و کنترل رشد تعداد بیماران در برخی استانها تأکید کرد: ستاد استان برای مقابله با کورونا با همکاری استاندار و مسئولان بهداشتی شهرستان مقابله می کند.
رئیس جمهور در پاسخ به نگرانی وزیر بهداشت مبنی بر افزایش تعداد بیماران بعد از مسافرتهای طولانی در ایام تعطیلات عید سعید فطر ، بر لزوم اطلاع رسانی به مردم تأکید کرد: “وزارت بهداشت با وزارت کشور و رادیو و تلویزیون برای اطلاع رسانی به مردم همکاری می کند.” و اقدامات احتیاطی لازم را برای جلوگیری از سفر غیرضروری که منجر به انتقال ویروسی می شود ، انجام دهید.
آقای روحانی با تشکر از بیمارستان ها و کادر پزشکی کشور برای معالجه بیماران و شیوع این بیماری از زمان شروع این بیماری ، اظهار داشت: “با افزایش تعداد بیماران در برخی استان ها ، پایتخت ؛
روحانی گفت: “در شرایط فعلی ، ما نیز مجبور به زندگی و زندگی با کرونا هستیم و از همه مردم می خواهیم که به دلیل عدم رعایت اصول بهداشتی ، به طور کامل و هوشیارانه بر سلامت این بیماری نظارت کنند.” ما مجبور نخواهیم شد به برخی از محدودیت هایی که تأثیر سوء بر زندگی اجتماعی و اقتصادی خواهد گذاشت برگردیم.
در مصاحبه با رئیس جمهور ، سعید نامکی ، وزیر بهداشت ، پزشکی و پزشکی گزارش کاملی از روند پیشگیری از بیماری در سراسر کشور و همچنین اقدامات لازم برای مهار تعداد فزاینده بیماران در برخی استان ها ارائه داد. بینشهری ابراز نگرانی از مردم کرد.
وزیر بهداشت تصریح کرد: اگر روند سفرهای غیرضروری بین آخر هفته ها و تعطیلات تابستانی یکسان باقی بماند و اصول بهداشتی به طور کامل رعایت نشود ، ما بار دیگر با اوج وبا در کشور روبرو خواهیم شد و باید با محدودیت هایی روبرو شویم. دوباره ثبت نام کنید

دکمه بازگشت به بالا