علم و تکنولوژی

دستگیری ۲پزشک متخلف در فضای مجازی / توقیف چهار کامیون داروی غیرمجاز

فرمانده انتظامی تهران از دستگیری 25 نفر در ارتباط با فعالیت مجرمانه و آزار و اذیت آنلاین خبر داد.

به گزارش تکنونامه، سردار حسین رحیمی گفت: ستاد فرماندهی انتظامی کلانشهر تهران گفت: در این طرح مدیریتی یکی از اولویت های پلیس باید پرداخت باشد. توجه به فضای مجازی و فعالیت مجرمانه در این فضا است. از جمله با هماهنگی قوه قضائیه و فتا و پلیس، 15 نفری که در اینترنت تبلیغات کپچرینگ، برخورد، نمایش، فروش مواد مخدر، مصرف مواد مخدر و… را انجام دادند.

وی با اشاره به تقارن ایام کنکور و امتحانات دانش آموزی گفت: با فرض اینکه امروز روز کنکور و کنکور باشد، پلیس با کسانی که در این زمینه می خواهند قانون شکنی کنند برخورد قاطع خواهد کرد.

فرمانده انتظامی تهران گفت: همچنین با کلاهبرداری هایی که از طریق دستگاه های خودپرداز از حساب شهروندان برداشت می کردند، برخورد شد. حل و فصل افراد دخیل در قاچاق و جرایم غیرقانونی ارز دیجیتال در حین کلاهبرداری به اتهام در دستور کار، در زمینه کلاهبرداری، قمار و قمار دو باند منهدم و دستگیر شدند.9 نفر.

رحیمی بر عدم خرید دارو از فضای مجازی تاکید کرد و گفت: در روند اجرای این طرح با فروشندگان متمرکز بر سلامت در فضای مجازی نیز برخورد شده است. هیچ اقلام مرتبط با سلامت نباید از فضای مجازی ارائه شود. در این مرحله باندهای فروش داروهای غیرمجاز، تقلبی و حتی لوازم آرایشی غیرمجاز در منطقه در حال جستجو و انهدام هستند. تعداد زیادی دارو و لوازم آرایشی از این گروه مزاحم کشف شد.

بیشتر278 سارق در تهران دستگیر شدند

همزمان چهار کامیون حامل موادمخدر غیرمجاز در تهران توسط پلیس متوقف و کشف و توقیف شد و دو راهب به جرم فروش کالاهای بهداشتی دستگیر و روانه زندان شدند.

وی افزود: در این مرحله سه مظنون که اقدام به فروش اینترنتی محصولات بهداشتی کرده بودند دستگیر شدند. پنج مظنون دخیل در هک شبکه های اجتماعی نیز شناسایی و دستگیر شدند. این افراد 5 شاکی دارند.
رحیمی گفت: دو باند کرایه کارت بانکی همچنان شکسته و 50 نفر در ارتباط با این حادثه دستگیر شدند. این افراد اعتراف کرده اند که از این کارت ها برای قمار و قمار استفاده می کنند. در همین راستا دو صفحه اینستاگرام و تلگرام با درآمد 3 میلیون دلاری و دو درب بانکی غیرمجاز مسدود شد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا