علم و تکنولوژی

دو ماموریت مهم مجلس به جهاددانشگاهی/ درمان ناباروری و سرطان پستان اولویت پزشکی ماست

تکنونامه/ گلستان رئیس دفتر ویژه علوم پزشکی جهاددانشگاهی به شورای اسلامی اعزامی به جهاددانشگاهی ابلاغ کرد تا در امر عقیم‌سازی و درمان سرطان پستان در کشور با جدیت وارد شود.

دکتر محمود طاووسی در نشست مشترک کادر پزشکی جهاددانشگاهی کشور با رئیس، معاون رئیس جمهور و تنی چند از اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی گلستان با اشاره به برخی از دستاوردهای پزشکی جهاد دانشگاهی در این سال ها گفت: در سالهای اخیر به ویژه گفته شده است: «ما خیلی تلاش کرده ایم تا مشکلات و مشکلات ملت را حل کنیم و خدمات پایداری به مردم عزیز ملت ارائه کنیم.

وی با بیان اینکه در حال حاضر 47 مرکز خدمات درمانی ویژه جهاددانشگاهی در 21 استان در حال فعالیت هستند، گفت: فعالیت های جهاددانشگاهی در این زمینه در 6 حوزه پزشکی و بهداشتی است که تحت عنوان اکید و تقسیم بندی قرار گرفته است. کار یدی.

در سه سطح آماده خدمت رسانی به مردم گلستان هستیم

ຫົວໜ້າຫ້ອງການຊ່ຽວຊານວິທະຍາສາດການແພດຂອງມະຫາວິທະຍາໄລ Jihad ເນັ້ນໜັກວ່າ ການປິ່ນປົວການເປັນຫມັນ, ການປິ່ນປົວຈຸລັງ ແລະເນື້ອເຍື່ອ ແລະການປິ່ນປົວບາດແຜ, ການຜະລິດຜະລິດຕະພັນ ແລະອຸປະກອນການແພດທີ່ກ້າວໜ້າ, ຢາສະໝຸນໄພ ແລະ ອື່ນໆ ແມ່ນພຽງແຕ່ສ່ວນໜຶ່ງຂອງການບໍລິການສະເພາະຂອງພວກເຮົາໃນຂະແໜງ ການແພດແລະສຸຂະພາບ, ທ່ານສັງເກດເຫັນວ່າ: ຈຸດນີ້ໄດ້ຖືກພິຈາລະນາສະເຫມີເປັນຫຼັກການທີ່ຍອມຮັບແລະພື້ນຖານໃນມະຫາວິທະຍາໄລ jihad, ວ່າພວກເຮົາເຂົ້າໄປໃນແຂວງຕ່າງໆເທົ່ານັ້ນຖ້າມີຄວາມຕ້ອງການແລະບັນຫາສຸຂະພາບຂອງປະຊາຊົນກໍ່ຕັ້ງຂຶ້ນ, ແລະ. خط قرمز ما موازی کاری است یا دخالت در حوزه کاری دیگر.

طاووسی با برشمردن دو ماموریت مهم شورای اسلامی در سال جدید در حوزه پزشکی به جهاددانشگاهی گفت: توسعه خدمات ناباروری و ایجاد شبکه ملی تشخیص، تشخیص و درمان سرطان پستان دو مورد است. از ماموریت های اصلی ما.» که بخشی از تمرکز و تمرکز سال بود، اکنون به این موضوعات اختصاص دارد.

با اشاره به اینکه آماده خدمت رسانی به استان ها برای ایجاد مراکز تشخیص، تشخیص و درمان سرطان در سه سطح است وی افزود: در صورت نیاز به دانشگاه های علوم پزشکی و همکاری دولت های استانی می توان راه اندازی کرد. این مراکز متمرکز، زمینی، مترقی و متمرکز هستند.

غربالگری سرطان یک ضرورت جدی و مهم استان گلستان است

معاون آموزشی دانشکده پزشکی دانشگاه گلستان در این دیدار با تقدیر از همدلی و همدلی جهاددانشگاهی همدلی در حوزه سلامت و توجه به عدالت اجتماعی و توسعه خدمات مناسب تعادل ایجاد کرد و افزود: در حوزه سلامت سلامتی. کشورها باید به این درک برسند که به جای هزینه گزاف فکر کردن به راه حل قبل از اینکه با هزینه بسیار کمتری اتفاق بیفتد.

دکتر محمدمهدی زرگرانی با بیان اینکه کمیته امداد امام خمینی (ره) در حوزه سرطان شناسی در حال انجام این کار در استان گلستان است، گفت: می‌دانند با غربالگری ساده می‌توان از هزینه‌های مازاد پس از بیماری و … جلوگیری کرد. . اگر بهزیستی و سایر نهادها در نظر گرفته شود، با راه اندازی مراکز تشخیصی و درمانی بیشتر مشکلات حل می شود.

وی با تاکید بر اینکه در استان گلستان هم اکنون 475 هزار زن در رده سنی 30 تا 70 سال داریم، تصریح کرد: هزینه ماموگرافی برای این افراد می تواند هنگفت باشد اما قطعا صددرصد هزینه درمان فقط برای بسیاری است. بیماران بین اینها شلوغی نخواهند داشت.

معاون آموزشی استانداری گلستان گفت: اگر توسعه شبکه غربالگری و کمک بیمه ای به نتیجه نرسد، به طور حتم در بسیاری از استان ها با سرطان سینه مواجه خواهیم شد. و فقط کسانی که به ماموگرافی شک دارند بفرستید چون مراکز دولتی در این منطقه بسیار کم است و بیمه هم وجود ندارد.

وجود نیروی انسانی کارآمد در دانشگاه علوم پزشکی گلستان

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی گلستان با تاکید بر روند رو به رشد سرطان سینه در استان گلستان، افزود: نیازمند دانش و فناوری جهاددانشگاهی و کمک عزیزان هستیم بتواند این مشکلات را حل کند.از این نهاد انقلابی بهره مند شوید.

Narges Begum Mirbehbahani, ໂດຍກ່າວວ່າ: ປະທານມະຫາວິທະຍາໄລ Golestan ຂອງວິທະຍາສາດການແພດແມ່ນ ໜຶ່ງ ໃນບັນດາຜູ້ ນຳ ໜ້າ ໃນການໄດ້ຮັບຜົນປະໂຫຍດຈາກເຕັກໂນໂລຢີ ໃໝ່ ແລະເຊື່ອໝັ້ນໃນການຄົ້ນຄວ້າວິທະຍາສາດແລະເຕັກໂນໂລຢີທີ່ທັນສະ ໄໝ, ກ່າວຕື່ມວ່າ: ພວກເຮົາຢູ່ໃນມະຫາວິທະຍາໄລ Golestan ຂອງວິທະຍາສາດການແພດແມ່ນກຽມພ້ອມຢ່າງເຕັມທີ່ເພື່ອ ເພື່ອເລີ່ມຕົ້ນການເປັນສູນກາງທີ່ສົມບູນແບບສໍາລັບການກວດກາ, ການວິນິດໄສແລະການປິ່ນປົວ, ພວກເຮົາຄວນຈະໃຊ້ມາດຕະການທີ່ຈໍາເປັນພ້ອມກັບ jihad ວິທະຍາໄລ.

وی توسعه خدمات کارآمد و نیروی انسانی برتر را عامل بسیار مهمی دانست و گفت: در حال حاضر استان گلستان در منطقه شرایط مساعدی دارد و از نظر کارایی مشکلی وجود ندارد. پرسنل ویژه

در انتهای پیام

این

دکمه بازگشت به بالا