عمومی

دیدار نمایندگان دانشگاه آزاد اسلامی ایلام و اداره پزشکی قانونی چگونه گذشت؟

به گزارش خبرنگار استانی آنا از ایلام، این امر در راستای اظهارات دکتر. محمدمهدی طهرانچی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و بهروز ناصری، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام، در رابط. دانشگاه‌ها و دانشکده‌های دارای «حرفه‌ای، صنعتی و اجتماعی» بر اساس سند تحول دانشگاه عالی لایی در این نشست با نمایندگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام دیدار کردند. دارو استان ایلام برگزار شد.


بیشتر بخوانید:

تفاهم نامه بین دانشگاه آزاد اسلامی و دانشکده پزشکی بوشهر


در این همایش که به میزبانی مهرشاد طهماسبی، رئیس گروه پزشکی قانونی دانشگاه ایلام برگزار شد، توانمندی های علمی، آزمایشگاهی و نیروی انسانی دانشگاه معرفی شد.

مدیرکل پزشکی قانونی استان ایلام با اشاره به ماموریت پزشکی قانونی به عنوان یک نهاد مستقل زیر نظر قوه قضائیه، کالبد شکافی را بخش کوچکی از فعالیت های این گروه و معاینه زنان و مردان دانست. غربالگری سلامت روان، سقط جنین، کلینیک و موارد دیگر تنها بخشی از فعالیت های این مرکز است.

مهرشاد طهماسبی ارائه آماری برای جامعه شناسان، روانشناسان و… برای آسیب شناسی موضوعات مختلف را امکان پذیر دانست و گفت: با توجه به رسالت دولت این مجموعه، برخی فعالیت های ویژه در اختیار مراکزی مانند موسسه پزشکی قانونی است که در این راستا با توجه به شرایط موجود، فعالیت های ویژه ای در این زمینه وجود دارد. “

او با رضایت از مشارکت خود با جامعه دانشگاهی، همکاری با متخصصان در زمینه های مختلف را راه توسعه یک سازمان می داند.

مدیرکل پزشکی قانونی استان ایلام در خصوص لزوم ارائه خدمات، تحقیقات، کاربردی، بررسی آمارها، روندها و پیش بینی های بعدی، ارائه راهکارهای مناسب برای مسائلی مانند تصادفات، درگیری ها و آسیب های اجتماعی، همکاری آزمایشگاهی با دانشگاهیان، دانشجویان . نوآوری و آماده سازی حیوانات برای آموزش پیشگیری از جرم نیز ذکر شده است.

دانشگاه ها باید مرکز حل مشکلات باشند

استادیار گروه روان‌شناسی و دانشکده دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام با اشاره به نقش آموزش، پژوهش و دانشگاه در «صنعت، جامعه و زندگی» مردم به ظرافت‌های علوم رفتاری و ارتباط آن‌ها با رفتار گفت: مشکلات روانی.

شهرام مامی خاطرنشان می کند که دانشگاه ها و دانشگاهیان همیشه آماده حل مشکلات و کار هستند.

حسین پیمان، استادیار گروه شیمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام نیز بر لزوم ارتباط موثر دانشگاه با جامعه و تشکیل کمیته یا شورای مشترک دانشگاه و پزشکی تاکید کرد.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام نیز با اشاره به پتانسیل دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگترین دانشگاه جهان با بیش از یک میلیون دانشجو و 30 هزار عضو هیئت علمی، به تاریخچه این موضوع اشاره کرد. دانشگاه در ایلام

رحمت الله محمدی پور گفت: با کمک اساتید تمام وقت 200 شعبه و بیش از تعداد شاغل در نظر گرفته شده، بیش از 6000 دانشجو که حدود نیمی از آنها در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری تحصیل می کنند، با امکانات آزمایشگاهی، ورزشی، رشد صفر، مرکز نوآوری برای تحقیقات، کنفرانس‌ها، آزمایشگاه کامپیوتر، زبان، سیستم‌های خانگی، اینترنت مکان ایده‌آل برای مطالعه کافی، امکانات کتابخانه، فرهنگ، خدمات خود و سایرین با دسترسی به مناطق مناسب شهری. مردم می توانند از آن استفاده کنند، آنها از یک مکان بانکی مناسب مطالعه می کنند و قبلا هرگز.

وی با اشاره به سیاست‌های مرتبط با «صنعت، جامعه و جامعه» برای مقابله با بحران‌ها و مشکلات، گفت: دانشگاه‌ها باید در کانون حل مشکلات و تلاش معلمان برای نقش‌آفرینی در «حرفه، صنعت و جامعه» قرار گیرند.

امضای تفاهم نامه همکاری و تشکیل کمیته مشترک پزشکی و دانشگاه از مهمترین موضوعات این جلسات است.

بررسی ارتباط بین ژن ها و نژادهای مختلف، امکان نمونه برداری ژن در آزمایشگاه های دانشگاه، استفاده از آمار واقعی در تحقیقات، تکامل و تغییر پیشینه علمی، آینده رویدادها، تیم مشاوره فنی، استفاده از آمار در زمینههای مختلف. پژوهش و فناوری، ثبت نام در رشته های علوم پزشکی، طرح های تحقیقاتی کاربردی و … از جمله موارد این نشست مشترک چند ساعته توسط آرش نادمی، استادیار، احمد مومنی، استادیار، اختر سلطانی، استادیار است. ، علیرضا رنگین، استادیار گروه فیزیولوژی و جواد فیض اللهی، استادیار گروه مدیریت صنعتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام مورد بررسی قرار گرفتند.

انتهای پیام/4078/4062/

دکمه بازگشت به بالا