عمومی

راز معامله «شهید شاه‌ولدی» با خدا در جزیره «بوارین»/ بارگاهی که میعادگاه عاشقان ولایت است

به گزارش خبرگزاری استانی آنا از ایلام. شهید قاسم شاهولدی وی در سال 1388 به عنوان شهید گمنام بدرقه مردم استان ایلام در دانشگاه آزاد اسلامی به خاک سپرده شد. از آن روز به بعد اساتید، کارکنان و دانشجویان با حضور در قبرستان شهدای کشور فعالیت خود را آغاز کردند و گلزار شهدای کشور هر روز به ویژه در بدو تولد محل عبادت مردم ایلام است. و شهادت ائمه.


بیشتر بخوانید:

استقبال از مادر شهید شاه ولدی در دانشگاه آزاد اسلامی ایلام


دو سال بعد در بهار 1400 این شهید والامقام با آزمایش DNA شناسایی شد و هیجانی وصف ناپذیر در استان ایلام به وجود آمد.

محرمانه بودن توافق

استقامت و استقامت خانواده این شهید بزرگوار به ویژه مادر شهید مثال زدنی است.

شهید گمنامی که در عملیات والفجر 8 به شهادت رسید

شهید قاسم شاه ولدی اهل آستانه واقع در شازند استان مرکزی و از نیروهای لشکر 21 حمزه سیدالشهدا بود که در سال 1364 در اوج عملیات والفجر 8 به شهادت رسید.

شاه ولدی، جوان ۱۹ ساله، در سال‌های ترس و خطر، به امام خود اعتراف کرد و در دفاع از انقلاب اسلامی و ایران به مخالفان راست‌گرا پیوست و سرانجام به اوج مرگ باوارین رسید. جزیره.

امروز 20 فروردین مصادف با سالروز میلاد شهید قاسم شاه ولدی (20 فروردین 1354) شهیدی است که ملجأ مردم استان ایلام به ویژه جامعه دانشگاهی است و با حضور خود افتخار و اقتدار مسلمین را به ارمغان آورد. . دانشگاه آزاد. شروع کلاس بعدی در دانشگاه شور و شوق این شهید را دوچندان کرد.

این نوجوان به عنوان مبلغ در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام مشغول به کار شد

وی در این باره به خبرنگار آنا گفت: 20 فروردین مایه فیض و روح دانشگاه آزاد ایلام، شهید قاسم شاهولدی، شهید و نوجوانی است که در گذشته معلم ذهن و نور دانشگاه آزاد ایلام بود.

حجت الاسلام امیر هادی زاده مشاهده می کند: نمی دانم شهید شاه ولدی در جریان شهادتش در جزیره بوارین چه عهد و پیمانی با خدا بست که امروز باعث دلگرمی دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه می شود.

وی تصریح کرد: آرامگاه شهید شاه ولدی به حق مرکز فرهنگی و مذهبی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام است، همانند آن مرحومه گمنامی که در این دانشگاه به خاک سپرده شده اند.

محرمانه بودن توافق

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ایلام تاکید کرد: ادای دین به این شهید و خانواده اش ادامه راهمان است و از خداوند می خواهیم که ما را در این راه استوار نگه دارد.

قدردان خانواده شهید شاه ولدی هستیم

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام نیز در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری آنا در این باره گفت: مزار شهید شاه ولدی یکی از بزرگترین مراکز فرهنگی و معنوی امروز ایلام و به دلیل همین ارتفاع است. شهید والامقام دانشگاه آزاد اسلامی ایلام همه روزه میزبان مردم ایلام است.

بهروز ناصری تاکید می کند که مردم ایلام به ویژه جامعه دانشگاهی ایلام قدردان خانواده های این قهرمان بزرگ و مادرش هستند.

وی تصریح کرد: شرایطی که اکنون دشمنان به دنبال کاهش عزت و شهامت مقدسات هستند، آن شهید نورانی در دانشگاه آزاد اسلامی ایلام در محل عشق شهادت و شهادت یافت و فرهنگسرای عالی برای توصیف موفقیت های دفاعی. اسلام برای شجاعت، پاسداری و دفاع از ایران است و ما باید با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا از خون شهدا و ارزش های آنها پاسداری کنیم. شهدا و ادامه راهشان.

انتهای پیام/4078/4062/

دکمه بازگشت به بالا