علم و تکنولوژی

راه‌اندازی ۲۰۰۰ پروژه بهداشتی در کشور تا پایان امسال

رئیس دفتر توسعه منابع کالبدی و طرح‌های عمرانی وزارت بهداشت با اشاره به اهمیت کیفیت بالای خدمات بهداشتی و درمانی با اولویت مناطق محروم و کم برخوردار از افتتاح 2000 پروژه بهداشتی و درمانی خبر داد. سال

به گزارش تکنونامه، مهندس امیر ساکی با اعلام این خبر افزود: با نظارت مستمر بر روند پیشرفت این پروژه ها امیدواریم تمامی 2000 پروژه مذکور طبق برنامه برای عموم آماده شود.

وی گفت و خاطرنشان کرد: بهبود زیرساخت های شبکه و توزیع عادلانه خدمات سبد سلامت به ویژه در مناطق مرزی، روستایی و شهری از اهدافی است که در نظر گرفته شده است: تکمیل، مونتاژ تجهیزات؛ و راه اندازی این پروژه با سرعت مناسبی در حال انجام است.

با توجه به اطلاعیه وزارت بهداشت، امید است با تامین به موقع نیروی انسانی از طریق صدور مجوز از سازمان های ذیربط، هزینه های بسیار بالای تکمیل و این دستگاه ها در منطقه نیفتد.

رئیس دفتر توسعه منابع فیزیکی و طرح های عمرانی وزارت بهداشت در پایان از تخصیص اعتبار لازم برای تسریع در تکمیل و اجرای پروژه با هماهنگی معاونت بهداشتی وزارت بهداشت خبر داد. . و در ادامه بیان داشت: اعتبارات لازم به صورت نقدی و اسناد خزانه به دانشگاه های علوم پزشکی اختصاص می یابد و مابقی با توجه به پیشرفت پروژه و تفاهم انجام شده پرداخت می شود.

در انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا