عمومی

رایزنی اولیانوف با نماینده اتحادیه اروپا درباره سند نهایی مذاکرات

به گزارش خبرگزاری بین المللی فارس، میخائیل اولیانوف، نماینده روسیه در مذاکرات وین در توئیتی از مذاکرات با نمایندگان اتحادیه اروپا در مذاکرات خبر داد. او نوشت: «من با هماهنگ کننده اتحادیه اروپا، انریکه مورا، درباره اینکه سند نهایی مذاکرات وین چگونه ممکن است به نظر برسد، گفتگوهای عمیقی داشته ام.

نماینده روسیه در سازمان بین المللی امور بشردوستانه در وین از دیدار با نماینده آمریکا خبر داد ساعاتی پیش نوشت: دیدار مفید دیگری با رابرت مالی، نماینده آمریکا در ایران ما در مذاکرات وین در مورد برجام قطعا طرف اشتباهی هستیم.

این دیپلمات روس همچنین در توئیتی نوشت: «کار سختی روی طرح همکاری در حال انجام است.» جامع (CJAP) در وین. سه کارگروه (لغو تحریم ها، موضوع هسته ای و اجرا و نظارت) امروز برای رسیدگی به موضوعات کلیدی باقیمانده تشکیل جلسه خواهند داد.

به گزارش فارس، پس از هشتمین دور مذاکرات در وین، نشست تخصصی امروز (جمعه) با حضور هیئتی از جمهوری اسلامی ایران و گروه 1+4 (آلمان، فرانسه، انگلیس، روسیه و چین) برگزار شد. . در این جلسه، نشست کارگروه اقدام هسته ای در نشست کارشناسان جمهوری اسلامی ایران و گروه 1+4 در هتل کوبورگ وین برگزار شد. سومین جلسه کمیته اجرایی (اجرا) نیز با حضور کارشناسان مذکور در هتل کوبورگ برگزار شد.

هشتمین دور مذاکرات لغو تحریم ها پس از وقفه 11 روزه روز سه شنبه در وین از سر گرفته شد. این مذاکرات روز پنجشنبه در وین پایتخت اتریش برگزار شد.پنجشنبه 12 فوریه) در هتل کوبورگ وین برگزار شد. در ادامه علی باقری و میخائیل اولیانوف از مذاکره کنندگان ارشد جمهوری اسلامی ایران و فدراسیون روسیه ادامه یافت و با دو طرف دیدار کرد. وی همچنین با باقری و مذاکره کنندگان سه کشور اروپایی و انریکه مورا دیدار کرد. جلسات متعددی نیز در روزهای سه شنبه و چهارشنبه در وین برگزار شد.

حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه ایران روز پنجشنبه با سفیر ایران در ایران دست داد. انقلاب گفت: ما بر سر میز مذاکره هستیم، قصد داریم به توافق خوبی برسیم.

انتهای پیام/
این یک توصیه برای آکنه است

دکمه بازگشت به بالا