علم و تکنولوژی

رد پای ویروس جهش یافته در همه استان های کشور وجود دارد

رئیس فرماندهی کرونا در استان تهران گفت: “علائم ویروس جهش یافته و خطرناک در هر استان کشور وجود دارد.”

به گزارش تکنونامه ، علیرضا زالی در کنفرانس هفتگی کنترل آفات در تهران اظهار داشت: در هر استان کشور نشانه هایی از ویروس جهش یافته و خطرناک وجود دارد ؛ بنابراین ، اگر مراقب این ویروس نباشیم ، تعداد افراد آلوده به این ویروس در کشور به میزان قابل توجهی افزایش می یابد. میزان انتقال ، انتقال و مرگ و میر این ویروس بسیار زیاد است و شیوع این ویروس در مراکز شلوغ و بسته های بسته بسیار زیاد است.

وی گفت: “به استثنای خوزستان ، سایر کشورها موج سوم بیماری را تجربه کرده اند. اگرچه تعداد بیماران کرونا در ماه مارس اندکی کاهش یافته است ، اما مسافران در هفته های دوم و سوم آوریل توانستند این تعداد را افزایش دهند.” . تهران بیشترین تعداد گردشگر را در ایام نوروز به استانهای دیگر کشور دارد که بیشترین خطر را دارد و افرادی که به استان های دیگر سفر می کنند پس از تعطیلات ویروس را به تهران می فرستند و این تهدید بزرگی برای پایتخت تهران است.

رئیس ستاد کرونا در تهران در بخشی دیگر از سخنان خود با تأکید بر اینکه هرچه به روزهای پایانی ماه مارس نزدیک می شویم ، نظم و فواصل اجتماعی در تهران رو به کاهش است ، افزود: “ما باید در پایتخت و مرکز خرید.” در شرایط فعلی ، کودکان بسیار آسیب پذیر هستند و گزارش ماه مارس نشان می دهد که میزان خواب ، بستری شدن در بیمارستان و حتی مرگ و میر بین 30 تا 60 سال کاهش یافته است.

“بهترین و م mostثرترین راه برای مبارزه با ویروس کرونا سفر نکردن و همچنین عدم حضور در مکانهای شلوغ و بسته است. تا اواسط ماه مارس تعداد پذیرش بیماران و بیمارستان ها در تهران کاهش یافته است و ما باید مراقب اوضاع “.

در انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا