علم و تکنولوژی

رضایی کوچی: تسریع در واکسیناسیون در اولویت کاری دولت سیزدهم باشد

رئیس کمیته امور مدنی شورای ملی از دولت سیزدهم خواست که به موضوع تولید واکسن و تسریع در واکسیناسیون عمومی اولویت دهد.

به گزارش تکنونامه ، محمدرضا رضایی کوچی ، عضو مجلس نمایندگان جهرم در مجلس نمایندگان ، امروز در جلسه افتتاحیه در سخنرانی گفت: “در صحنه بین المللی ، با رهبری شجاع آیت الله خامنه ای ، امروز ، نگرانی ایران تمامیت ارضی نیست.

وی افزود: تأمین امنیت داخلی ، اقتدار خارجی ، اعتبار و نفوذ خارجی به برکت رهبری مقتدر و فرزانه رهبری انقلابی و نظامی فرماندهان رشیدی مانند شهید حاج قاسم سلیمانی و مقاومت ایالات متحده حاصل شد. . “عراق ، لبنان و فلسطین با ایران اسلامی هستند ، اما سوال این است که چرا ما نباید درگیر بازاریابی و صادرات به این کشورها باشیم؟ متولیان دیپلماسی اقتصادی در استفاده از این فرصت کوتاهی می کنند.

“اگر فقط یک موفقیت در برجام حاصل شود و فقط یک انتقال حاصل شود ، این نتیجه اعمال افراطی اقتدار بین المللی مردم ایران است. ما با ادامه مذاکرات بین المللی مخالف نیستیم ، اما دولت باید بداند که “غیر صادقانه و بی ربط”.

رئیس کمیسیون خدمات کشوری مجلس گفت: “پاسخ دولت به واکسیناسیون عمومی کرونا به افتخار این ملت نیست. همه ما می دانیم که تحریم ها موانع قانونی برای واکسیناسیون ایجاد نمی کند ، اما افزایش یک دولت نادرست است. مصونیت در مجلس سیزدهم. “

وی گفت: قطع برق اخیر خسارت قابل توجه و قابل توجهی به مواد 48 و 50 برنامه ششم توسعه وارد کرده است.مجلس تقاضای آینده برق در کشور را پیش بینی کرده و افزایش 5000 مگاوات در سال را توصیه کرده است. “منابع و اختیارات آن هنوز دیده می شود ، اما وزارت نیرو به وظایف خود عمل نکرده است. وزارت نیرو باید تولید برق کشور را به 100000 سال در سال از مصرف سوخت ناپایدار محدود کند ، اما ما قادر به تولید برق نیستیم.”

وی گفت: “در سال 1998 ، در برابر تخلفات گسترده وزارت نیرو در زمینه مدیریت سدها و رودخانه ها ، کمیسیون عمران در آن روز پیش بینی کرد که اگر اخطارهای کمیسیون جدی گرفته شود ، آب کشور ما تمام نمی شود”. رضایی کوچی.

رئیس کمیسیون امور عمرانی گفت: “پنج سال است که ما با هر دو وزیر دولت یازدهم و دوازدهم در زمینه مسکن در ارتباط هستیم. این کشور می خواهد تولید مسکن را افزایش دهد.” ما به تولید سالانه یک میلیون خانه با توزیع مناسب اعتقاد داریم ، کمبود مسکن نداریم و امروز در کنار این کمبود مسکن شاهد خانه های بی خانمان و لوکس هستیم. اوضاع کشور

“ما معتقدیم که همه وزارتخانه ها درگیر جنگ اقتصادی هستند. اگر دولت قدرتمند باشد ، تحریم ها آسان نخواهد بود. مزایای برخورد با ما مخالف تحریم ها است ، اما دولت ، با وجود هشدارهای شورای غیرنظامی ، این به حساب می آید ، “او گفت.

در انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا