علم و تکنولوژی

رنگ موی مناسب برای پوست گندمی چیست؟

تشخیص رنگ مو برای پوست ذرت مناسب است

هر صورت و پوست به رنگ مناسب مو احتیاج دارد. عزیز ، رنگ پوست شما ذرت است ، باید به این نکته توجه داشته باشید که ابتدا باید رنگ پوست خود را بدانید ، زیرا کافی است رنگ پوست خود را با نقره (نقره و طلا) تشخیص دهید. به این ترتیب ، اگر آرایش برای پوست شما مناسب باشد ، پوست شما درخشان به نظر می رسد و بالعکس ، یعنی اگر طلا بیشتری به پوست شما وارد شود ، پوست شما گرم می شود. راه دیگر برای تشخیص تن پوست شما نگاه به رنگ رگ های خونی شماست. اگر رگه هایی سبز دارید ، پوست شما گرم و براق خواهد شد. راه دیگر این است که کاغذ را روی سطح پوست خود قرار دهید ، بنابراین با قرار دادن کاغذ در جلوی خود ، اگر پوست شما در نزدیکی کاغذ زرد است ، به این معنی است که اگر پوست شما نزدیک به صورتی و قرمز باشد ، پوست شما گرم خواهد شد. یعنی شما پوست خنک دارید.

تصویر موی عسل

چه رنگ مو در پوست گندم ایجاد می شود؟

پوست گندم دو تن اصلی دارد قرمز و آبی به رنگ پوست گرم است. بیشتر افراد ذرت می خورند و بافت صورت آنها سبز می شود. مهمترین چیز در هنگام انتخاب رنگ مو برای ذرت ، این است که این صورت را سبز و خنثی کنید. به عنوان مثال ، رنگ موهای تیره همیشه به رنگ ذرت نمی خورد زیرا سایه سبز پوست را نشان می دهد. البته باید به یاد داشته باشیم که رنگهای مو روشنتر یا تیره نسبت به پوست ذرت حساس تر هستند. از نظر این واقعیت که این نوع از رنگ پوست ، به دلیل اینکه تن کاملاً ترکیبی از خانواده های مختلف پوست است ، انتخاب رنگ های سبک و تیره باید بسیار محتاط باشد.

نام رنگ مناسب گندم

برای انتخاب رنگ مو در این طرح رنگی ، رنگ موهای طلایی و قرمز معروف به کیت قرمز و جهانی (که به اختصار R و G نامیده می شود) را اعمال کنید. بنابراین اگر رنگ ذرت دارید و چشمانتان قهوه ای است ، قرمز ، طلا و بلوط برای شما مناسب است. این نکته حساس را فراموش نکنید رنگ طلایی شما آن را روی پوست خود اعمال می کنید ، کف طلایی بسیار روشن استفاده نکنید زیرا این رنگ روی پوست ذرت با رنگدانه نارنج ترکیب می شود که ترکیب صورت و موهای شما را کاملاً از بین می برد. از رنگ مو به عنوان رنگ استفاده کنید فندق، عسل، شراب قرمز، عزیزم تاریک، کاروان، شکلات و مسی مناسب برای پوست گندم.

رنگ عسل

رنگی مناسب و زیبا برای پوست گندم ، رنگ عسل آره. حال بسته به پوست و سلیقه خود می توانید از رنگ موی یک عسل تیره یا حتی یک عسل نرم و معمولی استفاده کنید. هرچه لذت بخش تر باشد ، رنگ مو عسل سبک تر می شود. به یاد داشته باشید که اگر پوست گندم بسیار سبکی دارید (پوست سفید و روشن) ، بهتر است به دنبال این رنگ مو نروید ، زیرا این رنگ مو برای پوستهای تیره مناسب است ، زیرا با این حال اگر پوست بسیار سبک باشد. رنگ صورت شما بسیار رنگدانه می شود.

رنگ مو برای پوست ذرت

بهترین ترکیب رنگ موهای زنبور عسل

استفاده از دو فرمول زیر برای ایجاد دسته کوچک موهای عسلی بسیار جالب و ممکن است. این رنگ مو در بین خانمها و جوانان بسیار محبوب است. دلیل این است که خیلی گرم نیست بیش از حد گرم شود و خیلی سبک نباشد. به همین روش می توانید انواع عسل را مخلوط کنید. به عنوان مثال: عسل ، عسل ، عسل شکلاتی ، عسل – رنگ مو و طلا عسل با نکات برجسته و …

  1. فرمول شیر گرم

همان ترکیب رنگ سفید شکلات + بلوند طلایی

سفید متوسط ​​دو سانتی متر

حدود 6٪ اکسید

پایه مو 8

  1. دستور العمل شکلات شیر ​​شکلات
  2. در این رنگ مو ، شما باید رنگ موهای خود را با 6 در 000 پایه مطابقت دهید. سپس رنگ مو زیر را مخلوط کرده و بعد از 40 دقیقه موهای خود را بشویید.
  • اصولاً 6 مو با سه مرکز
  • عسل 70 مایل اجرا 7
  • 20 قطعه نوار شکلات
  • 30 مایل شماره 7 دود
  • تغییر پول 8 سانتی متر
  • تغییر رنگ طلایی 5 سانتی متر

از کجا می توان رنگ موی مناسب را با قیمت مناسب خریداری کرد؟

برای خرید رنگ مو مناسب ، می توانید به بازی Ton Ton Off Off Festival بپیوندید و از تخفیف های هیجان انگیز و اقتصادی این تخفیف ها لذت ببرید. در این جشنواره با تخفیف ، Roon Montson تخفیف های منحصر به فرد و اقتصادی به شما ارائه می دهد. این جشنواره در نیمه دوم ژوئن برگزار می شود و شش روز ادامه دارد. توصیه ما این است که این جشنواره بی نظیر را از دست ندهید.

دکمه بازگشت به بالا