علم و تکنولوژی

روش های کاشت مو و بهترین روش های کاشت مو چیست؟

اگر ریزش مو شدید دارید و به دلیل وراثت یا هورمون ، بسیاری از روشهای درمانی موفق را تجربه کرده اید ، با ما همراه باشید.

بسته به نوع ریزش مو ، درمان های مختلفی وجود دارد ، اما بخشی از ریزش مو که منجر به طاسی موضعی می شود ، معمولاً ارثی و ژنتیکی است و هیچ راه حل درمانی وجود ندارد ، که باعث کاهش اعتماد به نفس افراد می شود. این امر نه تنها ظاهر آنها را تضعیف می کند ، بلکه پیشرفت علم باعث می شود تا افراد با رشد طبیعی و ماندگاری دائمی موها را با استفاده از روش کاشت مو مویی کنند.

کاشت مو روشی برای ترمیم مو با استفاده از فولیکول های مو و قرار دادن آنها در مناطق بدون مو است. در این روش نیازی به بیهوشی نیست و برای درمان این روش ، شما باید یک مرکز تخصصی تخصصی پیوند مو را انتخاب کنید. درمان منجر به کیفیت عالی و غیرقابل پیش بینی می شود.

انواع مختلف کاشت مو

روش ها و تکنیک های مختلفی برای کاشت مو وجود دارد ، همه روش ها نیاز به برداشتن فولیکول مو و سپس پیوند مو بر روی لکه های بی مو دارند ، اما در نوع برداشت و نوع پیوند متفاوت هستند و هر روش اندازه گیری برداشت است. اثرات مختلف و نتایج متفاوتی دارد به همین دلیل با توجه به انواع مختلف کاشت مو و اثرات مختلف آن ، توصیه می شود افراد بهترین روش را برای کاشت مو خود انتخاب کنند. درمان مناسب و بهترین نتایج درمانی را بدست آورید. در متن زیر روش های کاشت مو را ارائه خواهیم داد. سپس برای سهولت در درمان توده ها بهترین روش کاشت مو را انتخاب کنید.

پیوند مو ن

پیوند موی پا ، مانند تمام مراحل کاشت مو ، برای برداشتن فولیکول ها به بانک موی قوی احتیاج دارد و به دنبال آن بی حسی موضعی انجام می شود.از نوار نازک (طول 20 تا 25 سانتی متر) برای از بین بردن مو استفاده می شود. ضخامت 1 تا 2 سانتی متر) از فولیکول های مو در قسمت پشت سر برداشته می شود ، سپس جمجمه مجددا به بخیه متصل می شود و فولیکول ها از نوار جدا شده خارج می شوند و بیحسی موضعی در فولیکول های مو اعمال می شود. آنها هستند

درمان کاشت مو با استفاده از روش FUT ن

به این ترتیب ما ایمپلنت هایی با چگالی بالا نمی بینیم و از آنجا که آنها در جلوی سر طراحی نشده اند ، ما به اثرات طبیعی نمی پردازیم. به طور کلی ، اثرات درمانی این روش غیرقابل پیش بینی است و ممکن است 9 تا 12 ماه طول بکشد. بله

مهمترین کاری که از این طریق اتفاق می افتد و باعث نارضایتی مردم از این طریق می شود ، وجود خط اسکار در قسمت پشت سر است که باعث کاهش اعتماد به نفس و ضعف جسمی آنها می شود.

پیوند مو را انجام دهید ن

برای کاشت مو با تکنیک FIT با استفاده از پانچ مخصوص ، پیوندهای مورد نظر از قسمت پشت سر انتخاب شده و با همان پانچ در قسمت جلوی سر قرار می گیرد. وحشت وجود دارد ، متأسفانه به دلیل غیرحرفه بودن عمل برداشتن ، شاهد تغییرات غیرطبیعی در قسمت پشت سر هستیم ، نکته بعدی این روش امکان برداشتن مو است که ممکن است به جلسات درمانی بیشتری نیاز داشته باشد.

درمان کاشت مو ن

برای درمان این روش بین 9 تا 12 ماه نیاز داریم و نتایج درمان غیرقابل پیش بینی است. عملکرد فولیکول کم است ، تراکم رشد مو کم است ، کاشت مو غیر معمول است. در نتیجه با توجه به خطر بالای اثرات درمانی ، FIT پیوند مو را توصیه نمی کند و افراد را راضی نمی کند.

کاشت مو SAFER ن

کاشت مو به روش زعفران یک روش اتوماتیک کامل برای کاشت مو می باشد ، ابزار Safer وسیله ای الکترو پنوماتیک است که در صورت تمایل به توضیح این روش ، برای جدا کردن واحدهای فولیکول مو توسط مکش و پیوند مو استفاده می شود. لازم به ذکر است که این روش درمان مشابهی با روش کاشت مو FIT دارد ، با این تفاوت که ابزار این روش رمزگذاری شده است ، بنابراین در این روش ، پیوند سوراخ شده و پیوند می شود که کاربرد و اثرات مشابهی دارد. نتیجه این روش اصلاح مو غیرقابل پیش بینی است.

روش BHT از پیوند مو ن ن

کاشت مو فقط ریزش مو بسیار ضعیف را پوشش می دهد ، می توان برای این منظور موها را از بدن جدا کرد ، اما فقط برای ریزش مو ضعیف استفاده می شود زیرا اثرات این روش بسیار ضعیف است و فقط در گذشته برای کاشت مو صورت استفاده می شود.

کلینیک رنسانس سوپر ایمپلنت

آخرین روش کاشت مو فوق العاده پیوند کلینیک رنسانس است که مهمترین آن رفع نقایص روش های کاشت مو است و روشی کامل و زنده انجام شده است. نیازی به اسکار نیست ، برداشتن مو به این روش با پانچ انجام نمی شود ، بنابراین روی پشت خالی نیست و کاشت مو نتایج بدی دارد.

درمان فوق العاده کاشت مو

کاشت مو فوق العاده یک روش کاشت مو است که به طور طبیعی منجر به رشد موهای متراکم و بدون هیچ مشکلی می شود و رضایت همه مراجعان در سراسر جهان را به دنبال دارد.

کاشت مو با استفاده از فناوری SUT فقط در پیشرفته ترین و تخصصی ترین کلینیک ها انجام می شود ، در ایران عمل پیوند فوق العاده مو در کلینیک رنسانس آماده خدمت رسانی به مردم است. برای استفاده از این تکنیک ، پس از معاینه دقیق توسط مشتری متخصص ، درمان شروع می شود که برای درمان نیاز به بی حسی موضعی دارد و به دنبال آن برداشتن موها از کنار بانک موی قوی صورت می گیرد. از بین بردن موها با سوزن های کوچک. این کار به روشی فلسفی و بدون نیاز به آسیب یا بخیه انجام می شود. پس از جدا شدن فولیکول ها ، آنها را از طریق بی حسی موضعی در نقاط خالی جمجمه با یک سوزن نازک قرار می دهند و درمان در یک جلسه انجام می شود.

تأثیر درمان فوق العاده کاشت مو

همانطور که گفته شد ، این بهترین روش فقط در بعضی از کلینیک ها مورد استفاده قرار می گیرد و این روش منجر به رشد طبیعی موهایی با تراکم بسیار بالا می شود ، زیرا از این طریق فولیکول ها بیشتر احتمال برداشت و کاشت و همچنین عدم برش را دارند. پانچ اسکار را به افراد نمی بخشد و از همه مهمتر ، به دلیل کاشت اساسی و طراحی خط کاشت مو ، جلوی سر افراد جلوه ای طبیعی ایجاد می کند که باعث رضایت مردم می شود.

اثرات درمانی این روش از 4 ماه تا 9 ماه متغیر است پس از انتخاب کلینیک مخصوص جوان سازی و انتخاب روش فوق العاده کاشت مو کلینیک رنسانس ، با ظاهر طبیعی و ماندگاری دائمی موهای زیبایی خواهید داشت.

کلینیک پوست و مو رنسانس

مجوز وزارت بهداشت ، مجوز ، با بیش از 16 سال سابقه در آدرس زیر

شعبه سادات آباد: سادات آباد ، میدان فرنگ ، بلوار 24 متر ، نبش خیابان سوم شرقی ، پلاک 35 ، درمانگاه رنسانس

شعبه ولیعصر: میدان ولیعصر ، ساختمان مینو ، طبقه 4 ، واحد 402 ، در نزدیکی سفارت عراق

تلفن: 02122088210-0218890909050

مشاوره آنلاین در مورد تلگرام و واتساپ: 09122115442

دکمه بازگشت به بالا