رولزرویس کولینان ۲۰۲۵ سری ۲، لوکس‌تر و خشن‌تر از قبل / عکس

امیرمسعود عابدین: پرفروش‌ترین محصول رولزرویس، در سال ۲۰۲۵ با طراحی مجدد نمای جلویی دستخوش تغییر چشمگیری شد. این SUV فوق لوکس در آینده به‌عنوان کولینان Series II شناخته می‌شود.

از نظر ظاهری، کولینان جدید چراغ‌های جلوی خود را با چراغ‌های باریک و کشیده تعویض کرده است. دی لایت به شکل جالبی به سمت پایین سپر حرکت می‌کند و ظاهری خاص و متمایز را به این خودرو می‌دهد. به نظر می‌رسد که شرکت مادر یعنی بی‌ام‌و مشتاق است که با برند فوق لوکس خود، ریسک طراحی را بپذیرد.

لوکس‌ترین شاسی‌بلند جهان تن به تغییراتی جذاب داد /عکس

فقط چراغ‌های جلو نیستند که ظاهری غیرمتعارف دارند، بلکه سپر جلو نیز ظاهری جدید دارد. رولزرویس از شر ورودی‌های هوای باریک کنار جلوپنجره خلاص شد و درنتیجه، یک بخش مسطح بزرگ جایگزین آن گردید. در بخش‌های دیگر، ورودی‌های هوای پایینی بازطراحی و اکنون کمی کج شده‌اند، درحالی‌که سنسور رادار بزرگ هنوز در زیر پلاک خودرو قرار دارد.

به گزارش تکنونامه، به گفته رولزرویس، این طراحی جدید از «آسمان‌خراش‌های نورانی در کلان‌شهرها» الهام می‌گیرد. این SUV به رسم سایر مدل‌های رولزرویس، یک جلوپنجره روشن دریافت می‌کند. یکی دیگر از موارد جدید، استفاده از رینگ‌های ۲۳ اینچی بسیار زیباست که برای اولین بار در این مدل به کار می‌رود.

لوکس‌ترین شاسی‌بلند جهان تن به تغییراتی جذاب داد /عکس

مدل Black Badge این خودرو اولین محصولی است که چنین مجموعه بزرگی از رینگ‌ها را ارائه می‌دهد و دارای ۱۰ پره در هم تنیده است. خطوط و برخی از بخش‌های مختلف بیرونی، از جمله مجسمه رولزرویس، ظاهر سیاه‌رنگ‌تری دارند.

لوکس‌ترین شاسی‌بلند جهان تن به تغییراتی جذاب داد /عکس

فضای داخلی نسبت به کولینان قبل از فیس لیفت تغییری نکرده است؛ بااین‌حال، مجسمه رولزرویس در زیر ساعت آنالوگ قرار گرفته است. با سفارش صندلی‌های عقب مجزا که در محفظه بار نصب شده‌اند، هنوز هم می‌توانید کولینان را به‌عنوان یک خودروی هفت نفره داشته باشید.

لوکس‌ترین شاسی‌بلند جهان تن به تغییراتی جذاب داد /عکس

هر دو مدل استاندارد و بلک بج همچنان موتور ۶٫۷۵ لیتری دوازده سیلندر با ۶۰۰ اسب بخار قدرت را حفظ می‌کنند.

جهت مشاهده لیست قیمت روز خودرو های داخلی و خارجی می توانید به صفحه لیست قیمت روز خودرو در تکنونامه مراجعه کنید.

۵۴۳۲۲

دکمه بازگشت به بالا