عمومی

زنگ بازگشایی مدارس سمای واحد نطنز به صدا درآمد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا in در استان نطنز ، زنگ بازگشایی مهد کودک ، پسرانه و دخترانه مقطع ابتدایی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سما واحد نطنز به صدا درآمد.

زنگ بازگشایی مدرسه شعبه نطنز به صدا درآمد

در طول این مراسم ، جشن گل برای دانش آموزان منطقه موانگ چو برگزار شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نطنز در مراسم گرامیداشت هفته مقدس گفت: همه جانبازان ، جانبازان ، جانبازان ، جانباختگان جانباز ، خانواده های آنها و کسانی که از خط مقدم به عقب رفت و آمد داشتند. این رویکرد ، با صداقت و صداقت کیان و ایدئولوژی انقلاب اسلامی ، با اطاعت از رهبران بزرگ انقلاب مبارزه کرد. سرمان را خم می کنیم.

زنگ افتتاحیه مدارس شعبه نطنز به صدا درآمد

حسین بوجاری افزود: دانشگاه آزاد اسلامی واحد نطنز ، برای خدمت رسانی به مردم نطنز ، سال گذشته با فراهم آوردن زیرساخت ها و امکانات لازم ، مجوز آزاد دریافت کرد و اولین دبستان دخترانه را در دبستان سما اداره کرد.

سعی کنید خلاقیت و توانایی اجتماعی دانش آموزان را نشان دهید

وی گفت: “کارکنان مدرسه سما با دریافت حمایت کامل از دانشگاه ، از تلاش خود برای ارتقاء آموزش و گنجاندن خلاقیت و مهارت های اجتماعی دانش آموزان استفاده می کنند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نطنز در مورد روش طبقه بندی گفت: “اگر از ستاد ملی کرونا و اداره آموزش و پرورش مجوز بگیریم ، آموزش را به تنهایی آغاز می کنیم.”

یکی از اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نطنز گفت: این دانشگاه متعلق به مردم نطنز است و وظیفه دانشگاه است که از منابع و امکانات دانشگاه به بهترین نحو برای خدمت رسانی به مردم استفاده کند.

بوجاری گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد نطنز علاوه بر فعالیت های تحصیلات تکمیلی ، شاخه ای از خدمات در آموزش ابتدایی است و در آینده نزدیک مدارس متوسطه را به تمام خدمات خود اضافه می کند.

انتهای پیام / 4078/4117 /

دکمه بازگشت به بالا