عمومی

سامه یح: مردم در نوروز به مسافرت نروند

یکی از اعضای کمیته بهداشت مجلس با تاکید بر اینکه مردم در ایام نوروز به مسافرت نروند ، گفت: امیدواریم تا ماه ژوئن با تولید واکسن کرونا در کشور ، واکسیناسیون مردم بتواند کشور را از این بحران خارج کند.

آقای همایون سامه یه در مصاحبه با تکنونامه گفت: “متأسفانه ، چند ماه پیش ، شاهد جهش ویروس های کرونا به نام کرونا انگلیسی بودیم که در صورت بروز حمله قلبی در خانواده قبلی ، مرگ و میر و ارجاع بیشتر شده است. ممكن است اعضای خانواده های دیگر باشند و از جمله بیماری های قانونی از این بیماری برخوردار نباشند ، اما این مورد در عروق انگلیسی وجود ندارد. ممكن است اعضای خانواده در صورت حمله قلبی یكی را از دست بدهند.

وی افزود: من احساسات افرادی را که از این وضعیت خسته شده اند درک می کنم. افسردگی در افراد به امری عادی تبدیل شده و آنها نیاز به مسافرت و تفریح ​​دارند زیرا تفریح ​​و خوش گذرانی سرنوشت همه است.

اعضای کمیته بهداشت عمومی مجلس گفتند: “البته ما امیدواریم که در ماه ژوئن ، با تولید واکسن کرونا در عموم واکسن به کشورهایی که از این بحران خارج می شوند آغاز شود.” “” تا آن زمان ، ما از مردم می خواهیم صبور باشند و دیدار در هنگام عید. ما می دانیم و دیدار می کنیم عید و رحم رحم بخشی از سنت ماست ، و هر مذهبی بر رحم صلح آمیز تأکید دارد ، اما به دلیل شرایط موجود ، ما از مردم می خواهیم که از بازدید از عید خودداری کنند و برای تولید برخی از آنها سفر نکنند زندگی به حالت عادی برمی گردد.

در انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا