عمومی

سروری مجد با نماینده ولی فقیه در استان ایلام دیدار کرد

آموزش

به گزارش گروه روابط عمومی دانشگاه آزاد، سروری مجد مشاور رئیس و رئیس مرکز روابط عمومی و هماهنگی استان های دانشگاه آزاد اسلامی صبح امروز به همراه حجت الاسلام والمسلمین الله نور به ایلام سفر کرد. کریمی نماینده ولی فقیه استان و امام جمعه ایلام دیدار کردند.

حجت الاسلام والمسلمین الله نور کریمی نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان ایلام در این همایش با بیان اینکه توانمندی های دانشگاه آزاد اسلامی و تاثیر آن در توسعه استان است، اظهار داشت: این دانشگاه از ظرفیت های دانشگاه آزاد اسلامی برخوردار است. بی شک نزدیکی به عراق در توسعه استان نقش دارد.

وی افزود: امن ترین و نزدیک ترین مسیر به حرم مهران، مرز بین المللی مهران است و مردم ایلام از دیرباز پیوندهای مذهبی و زبانی قوی با استان های همجوار عراق دارند و این پتانسیل عظیم باید در کنار مردم باشد. عراق اقدام کرد.

حجت الاسلام و المسلمین کریمی تبار با اشاره به اینکه دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام علمی، فرهنگی، تأثیرگذار و از حمایت مسئولان استانی است، خاطرنشان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی یک دانشگاه واقعی است و با جذب دانشجویان خارجی و آموزش به آنها نقش بی بدیل و مهمی در صدور انقلاب اسلامی ایفا می کند.

وی با بیان اینکه عشق و تمایل مردم عراق به مردم ایران بی بدیل است، گفت: استان ها و سطوح کشوری باید برای تسهیل سفر گردشگران عراقی از ایلام و مشهد مقدس تلاش بیشتری کنند.

علی سروری مجد مشاور رئیس و رئیس مرکز هماهنگی و روابط عمومی استان های دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به رشادت و استقامت مردم ایلام گفت: رشادت و فداکاری مردم ایلام است. استان‌های درگیر جنگ اجباری قابل ستایش هستند.»

وی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی دانشگاهی پرمشکل است و برای رفع مشکلات استان گام برداشته است.

وی تاکید کرد: پتانسیل دانشگاه آزاد اسلامی در خدمت به توسعه استان است. ایجاد شغل».

سروری مجد در پاسخ به درخواست نماینده عالی استان و امام جمعه ایلام مبنی بر تسهیل در کار مسلمانان عراقی، گفت: سایت های دانشگاه آزاد اسلامی در ایلام و مناطق دیگر. خدمت رسانی به زائران عراقی مشرف به مشهد مقدس.

در این نشست بهروز ناصری سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام گزارشی از وضعیت این دانشگاه و پروژه های در دست اجرا برای درآمدزایی غیر شهریه ای و حمایت از توسعه استان ارائه کرد.

انتهای پیام/ 4127

دکمه بازگشت به بالا