عمومی

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان و واحد ایلام منصوب شد

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از روابط عمومی، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی طی حکمی بهروز ناصری را به سمت سرپرست دانشگاه اعظم استان و واحد ایلام منصوب کرد.

در متن بیانیه دکتر طهرانچی آمده است:

برادر گرامی جناب آقای دکتر بهروز ناصری

با سلام و تبریک

با توجه به میزان تعهد و سوابق ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به سمت «سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام و واحد ایلام» منصوب می شوید.

وی ابراز امیدواری کرد با استفاده از توانمندی های مادی و نیروی انسانی دانشگاه به ویژه ارتقای نقش مدیران دانشگاه در تحقق وعده های مدیران ارشد در حفظ دانشگاه، گشایش فضای انقلابی و تبلیغ علم. دانشگاه اسلامی و ارتقای واحدهای دانشگاهی بر اساس محورهای زیر.

1- ایجاد پایه دانشگاهی و تمرکز بر آموزش در کنار آموزش به عنوان مبنای مهم سیاست.فرهنگ دانشگاه.

2- ارتقای کیفیت آموزش متناسب با نیاز جامعه در طرح آمایش سرزمین

3- ارتقای سطح استفاده و توسعه تحقیقات و استفاده بهینه از تحقیقات کارشناسی در حل مسائل ملی در چارچوب طرح نظارت رایگان.

4- ترویج فرهنگ ساماندهی و اجرای نظام اداری سالم و ایجاد فرهنگ مسئولیت پذیری و حفظ کرامت انسانی دانشگاه های بزرگ و ارگان های مرتبط.

5- افزایش چند برابری عوامل در چارچوب ماموریت دانشگاه با تاکید بر اجرای قوانین و مقررات مقررات از طریق اجرای طرح های سرمایه گذاری با هدف بسترسازی برای نوآوری های تکنولوژیکی و اشتغال اعضای خانواده پرجمعیت. دانشگاه.

6. حفاظت از دارایی ها و منابع دانشگاه با رعایت انضباط مالی و مدیریتی و کاهش هزینه های غیر ضروری با تمرکز بر استفاده از کالای ایرانی برای تقویت و تنوع بخشی به تولیدات داخلی.

7. هدایت و هماهنگی واحدهای زیرمجموعه استان در چارچوب، اهداف و مأموریت دانشگاه ملی و سطح استان و هدایت اجرای کار در این گونه واحدها به نحو مقتضی.

8- تعامل موثر و الهام بخش با کمیته مسئول و کارکنان استان و کمک به توسعه منطقه هوشمند استان بر اساس برنامه تعیین شده توسط دانشگاه.

امید است با اتکال به درهای ذات اقدس احدیت در خدمت به اسلام و مسلمین و آرمان مقدس جمهوری اسلامی موفق و موید باشید.

ناصری دارای مدرک دکتری و عضویت در هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام است که ریاست دانشگاه بازرس ایلام و دبیر منطقه 11 دانشگاه آزاد اسلامی را بر عهده دارد.

دکتر طهرانچی در نامه ای جداگانه از زحمات محمد میرزایی حیدری رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی استان و واحد ایلام تقدیر و برای وی آرزوی موفقیت کرد.

انتهای پیام/110/

دکمه بازگشت به بالا