عمومی

سه مجروح در تیراندازی در «دانشگاه زاویر» در آمریکا

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری آنلاین تکنونامه، یک منبع آگاه شامگاه سه شنبه به وقت تهران گزارش داد که گروهی از مردم در پارکینگی در نزدیکی محوطه دانشگاه در نیواورلئان آمریکا به ضرب گلوله کشته شدند.

به گفته منابع، دست کم سه نفر در تیراندازی در محوطه دانشگاه زاوی در اوهایو در جریان مراسم فارغ التحصیلی زخمی شدند. پلیس از دستگیری مظنونان این حادثه خبر داده و تحقیقات را آغاز کرده است. پلیس در بیانیه ای اعلام کرد که مجروحان در بیمارستان تحت مداوا هستند.

ارقام منتشر شده نشان می دهد که در سال جاری بیش از 200 تیراندازی در آمریکا و 27 مورد تیراندازی در مدارس در سال جاری رخ داده است.

هزاران نفر در نیویورک پس از ملاقات با پسر 18 ساله، یک تیر پرتاب کرد و یک دانش آموز را کشت و 19 نفر دیگر را زخمی کرد.

تیراندازی روز چهارشنبه 4 ژوئن اتفاق افتاد و فرماندار تگزاس اعلام کرد که تیراندازی در یک مدرسه علمیه در Ovald تگزاس منجر به کشته شدن 21 نفر و زخمی شدن ده ها نفر دیگر شده است.

بر اساس مطالعه ای که توسط قانون Saves Lives Firearms در 50 ایالت انجام شده است، یک مطالعه اخیر در مورد موضوع ارسال اسلحه رایگان در ایالات متحده نشان داد که بین ایالت هایی که قوانین کنترل اسلحه را اجرا می کنند، ارتباط مستقیمی وجود دارد. در آنها استفاده می شود و. کسانی هستند که با سطح خشونت با سلاح به اعمال خود می پردازند.

به عنوان مثال، می سی سی پی، که یکی از ضعیف ترین قوانین اسلحه در جهان را دارد، در سال 2020 بدترین خشونت با اسلحه را تجربه کرد، اما در کالیفرنیا، که سخت ترین قانون سلاح گرم را دارد، سی ان ان گزارش می دهد که تنها 8 مورد از سلاح گرم استفاده شده است. توجه داشته باشید.

در این گزارش آمده است که ارسال رایگان سلاح در آمریکا منجر به تیراندازی های روزانه در سراسر این کشور شده و تعدادی کشته شده اند، اما تجارت تسلیحات به قدری قوی بوده که کنگره آمریکا وارد عمل شده است. محدودیت های اسلحه گرم در ایالات متحده

انتهای پیام/
این یک توصیه برای آکنه است

دکمه بازگشت به بالا