عمومی

شورای شهر از ورزش های همگانی برای ارتقای سلامت شهروندان حمایت می کند

شورای شهر از ورزش همگانی برای ارتقای سلامت شهروندان حمایت می کند.

رئیس کمیته فرهنگی شورای شهر قزوین گفت: از ورزش همگانی برای ارتقای سلامت شهروندان حمایت می کنیم.

به گزارش خبرنگار ورزشی تکنونامه از قزوین; به مناسبت روز جهانی کوهستان جلسه تحویل سیمرغ ملی کوههای ایران عصر امروز دوشنبه با جناب آقای محمود شراد باز مدرس گردشگری طبیعی، جناب آقای حسین نظر دبیر سیمرغ برگزار شد. پروژه کوههای ایران جناب آقای محمد اسدی ملت کوهستان ایران عباس علایی مقدم مدیرکل لا و جوانان استان قاسم اللهیاری و ولی چگینی. اعضای شورای اسلامی شهر قزوین و شاهین اسعدی رئیس کمیته کوهستان استان سالن فرهنگسرای هشت بهشت ​​قزوین را برگزار کردند.

آقای قاسم اللهیاری رئیس کمیسیون فرهنگ گفت: کوهنوردان افرادی با روحیه بالا برای فتح کوه های بلند هستند انگیزه بالا.

33

وی افزود: کوهنوردان افرادی گمنام هستند که حتی در حوادث و بحران ها برای نجات جان انسان ها با روحیه ای مثال زدنی در کنار امدادگران می ایستند و این روحیه فداکاری برای ما غیرمنتظره، مثال زدنی و ارزشمند است.

یکی از اعضای شورای شهر قزوین بیان کرد: احساس مسئولیت کوهنوردان مایه خوشحالی است و باید این روحیه در جامعه نهادینه شود تا بتوانیم به دیگران کمک کرده و حرکت های ارزشمندی را ثبت کنیم.

وی گفت: متأسفانه زیرساخت های خوبی در این رشته نداریم و بودجه شهرداری هم برای این رشته کافی نیست اما تمام تلاش خود را برای حمایت از این ورزش و توسعه آن به کار خواهیم بست.

اللهیاری افزود: در توسعه ورزش های همگانی، ورزش های پایه و فعالیت هایی که به سلامت شهروندان کمک می کند، روش تعامل و همکاری داریم و امیدواریم در اعتلای این ورزش موثر باشیم.

همچنین 15 نفر از کوهنوردان استان قزوین نشان سیمرغ را دریافت کردند.

12121212

حبیب الله راستاد، اصغر نیابی، قربان طاهرخانی، محمدحسین اینانلو، محمد سرگی، بهزاد فخیمی، منیره السادات حسینی، زهرا محمدی گرمارودی، شاهین بابا شاهوردی، محمدرضا کشتکار رامان و شهرامید دریمیشا. امیر عباس کوهنورد آذربایجانی مفتخر به دریافت نشان سیمرغ کوه های ایران شد.

در انتهای پیام

آیا این خبر مفید است؟

با توجه به نتایج رای موافق و رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا