عمومی

صید جواهر پرسپولیس از شهر اولین‌ها/ بغض استقلال بر سر نساجی ترکید

به گزارش خبر گروه ورزشی خبرگزاری آنا. ابراهیم طالبیخشم آبی ها در ورزشگاه آزادی مقابل نساجی مازندران به راه افتاد. پیمان بابایی در مراحل ابتدایی و در دقایق ابتدایی بازی با زیرکی دروازه استقلال را به سمت دروازه نساجی شلیک کرد تا کار برای آبی پوشان ادامه داشته باشد و نساجی خاطرات بدی را در بازی به یاد نیاورد. با پیکان با جمع آوری بازیکنانش مقابل دروازه اش و در ادامه استقلال، وینینگ فوتبال هجومی را روانتر به نمایش گذاشت. پس از گل دوم کوین یاماگا از روی نقطه پنالتی وارد دروازه نساجی شد، استقلال آسمان آبی شد و شاگردان ریکاردو ساپینتو با یک بازی برتر چندین بار دروازه علیرضا حقیقی را تهدید کردند.

وقتی جانملکی با کارت زرد دوم اخراج شد، هیچ چیز جلوی طوفان استقلال را گرفت و اگر درخشش واقعی نبود، آبی ها گل های بیشتری می زدند. البته محبی در ترکیب زیبای قیدی و محبی موفق شد گل سوم استقلال را وارد دروازه نساجی کند. اما با اشتباه آبی پوشان مقابل دروازه خودی، نساجی صاحب پنالتی شد تا به جای استقلال، بازی با نتیجه 3 بر یک به پایان برسد.

شاگردان ساپینتو نمایشی برتر مقابل حریفان خود داشتند و با انرژی و تهاجمی بازی کردند و پیروزی در این بازی با این نمایش در دل مردان و زنان حاضر در ورزشگاه آزادی قشمی جای گرفت.

پرسپولیس

پرسپولیس برای ادامه عملکرد خوب سه هفته اخیر راهی مسجد سلیمان شد و با دستان پر از شهر «اول» به تهران بازگشت.

شاگردان یحیی گل محمدی هرگز فکر نمی کردند با یک گل بسیار زیبا یک بر صفر از نریمان جهان عقب بمانند.

بعد از زدن این گل و شانس خوب زدن گلی که قرمزها دارند و از سیفی از دست رفت، نمی‌دانم اگر مدافع زردپوش را متوقف کند، چه بلایی سر این تیم می‌آید، پس شانس بسیار خوبی وجود دارد که نریمان جهان . یک ضد حمله بود و وقتی پرسپولیس به گل رسید غافل از گل به خودی بود و نریمان جهان فقط بیرانوند را پیش روی خود داشت به جای ضربه چیپ و توپ از درون دروازه وارد دروازه سرخپوشان شد. شاگردان گل محمدی چگونه از این شکست جان سالم به در بردند اما به نظر می رسد بخت از آن پرسپولیس است و در دقیقه 50 بازی مدافع ناف در صحنه ای که منجر به پنالتی یورگن لوگادی بازیکن هلندی شد نگران شد. مهاجم پرسپولیس. کمتر مجبور به ادامه بازی مقابل حریف شد.

در دنیای تجارت، هلند به سرزمین الماس ها (الماس ها) معروف است و بازیکنان پرسپولیس می توانند به این بسنده کنند که لوکادیا گل دوم خود را در این بازی به زیبایی به ثمر رسانده و چه گوهرهایی از سرزمین الماس به دست آورده اند. . در این بازی

گل برتر سیلیچان در دهکده پیکن این تیم را در فینال نگه داشت، سبانگ پای برای چهارمین بازی متوالی بدون برد با آلومینیوم الک متوقف شد و فاصله جدول مسابقه ای بود که به دلیل نامساعد بودن هوا باید به تعویق می افتاد. نتیجه این بازی روی رقابت رقبای قهرمانی تاثیرگذار است زیرا فولاد عملکرد قابل قبولی دارد.

انتهای پیام/4048/

دکمه بازگشت به بالا