عمومی

طراحی و پیاده‌سازی شبکه‌های کامپیوتری توسط یک شرکت دانش‌بنیان

به گزارش خبرگزاری آنا از استان ایلام، کیان نور زاگرس استان ایلام یک کسب و کار فناوری اطلاعات است. نیوز از سال 1355 یکی از شرکت های تحت حمایت دانشگاه آزاد اسلامی است. مرکز رشد دانش محور در زمینه های نرم افزاری، سخت افزاری، شبکه ای، آموزشی و بانکداری الکترونیکی به دست آورد و همچنان فعال است.


بیشتر بخوانید:

مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی ایلام چگونه به سطح 2 ارتقا یافت؟


مدیرعامل کیان نور زاگرس در گفت و گو با آنا از تولید نرم افزار و سخت افزار با همکاری کارکنان تحصیل کرده و با تجربه شاغل در این شرکت خبر داد. محصولات ارائه شده توسط کیان نور زاگرس.

صادق صفربیگی از طراحی و اجرای شبکه های کامپیوتری با سیم و بی سیم و پشتیبانی سخت افزاری و نرم افزاری اداری و بانکی توسط این شرکت خبر داد و افزود: اکنون برای بیش از 34 نفر به صورت مستقیم شغل ایجاد کرده ایم.

وی به حمایت مرکز رشد اشاره کرد دانشگاه آزاد ایلام حضور کیان نور زاگرس در مرکز توسعه فناوری آزاد اسلامی کارآفرینان دامنه وسیعی را برای شرکت ها فراهم می کند. با استقرار در این مرکز و ارتباط با اساتید برجسته دانشگاه، می‌توانیم با ارتقای توانمندی‌های کارکنان، نرم‌افزارهای مختلف را در دستور کار طراحی کنیم و زمینه موفقیت بیشتر و کارآفرینی گسترده‌تر را فراهم کنیم.

کیان نور زاگرس مدیر عامل مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام فرصتی برای بهره مندی از مشاوره با اساتید بنام این دانشگاه در امر تحقیق و توسعه و امیدواری این شرکت به انتشار 14 نسخه نرم افزاری در نظر گرفته شده است.

صفربیگی با تشریح چشم انداز کیان نور زاگرس با حمایت مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام گفت: بخشی از سهام و منابع مالی این استارت آپ ها متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی است. نقش دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان تسهیل کننده و تسهیل کننده صنایع، شرکت ها و هسته های فناوری نقش برجسته و تحسین برانگیزی است.

وی برقراری ارتباط با متخصصان صنعت و پیشتازان صنعت را راهی برای شناسایی چالش ها و شناخت، تجویز دارو برای بیماران صنعتی و تولیدی دانست و توضیح داد: با بهره گیری از توانمندی های مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی و این شرکت در مرکز قرار دارد. رشد، چالش هایی که صنعت با آن مواجه است. انتظار می رود که حل شود.» آ.

انتهای پیام/4103/4062/

دکمه بازگشت به بالا