عمومی

ظرفیت‌های دانشگاه آزاد اسلامی در خدمت توسعه استان ایلام است

بهروز ناصری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام، حجت الاسلام امیر هادی زاده نماینده ارشد دانشگاه آزاد اسلامی و تعدادی از اعضای شورای ریاست دانشگاه آزاد اسلامی حضور داشتند. نیروهای امیرالمؤمنین در ایلام. به همت سردار جمال شاکرمی فرماندهی فرماندهی انتظامی استان ایلام کنگره 3000 نفری تشکیل شد. شهید استان ایلام جشنی برگزار کرد.


بیشتر بخوانید:

بررسی دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد “با شهدا تا شهدا”


رئیس دانشگاه آزاد واحد آزاد اسلامی استان ایلام گفت: موفقیت اجلاسیه 3000 شهید دفاع مقدس بزرگترین رویداد فرهنگی تاریخ انقلاب اسلامی در ایلام است که فضای معنوی آن در استان باقی خواهد ماند. ایلام. برای چندین سال.

بهروز ناصری افزود: در جریان مجمع عمومی و دیدار اعضا و رهبر معظم انقلاب اسلامی و پیام مقدس ایشان به همایش، منطقه ای که استان ایلام در مرکز توجه مسلمانان ایران قرار دارد، ایجاد شد. و مردم استان».

وی افزود: امروز سپاه استان ایلام به عنوان بازوی بالقوه برای پیشرفت و توسعه استان ایلام عمل می کند چرا که در حوادث استان ایلام میدان دارد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام گفت: توانمندی های سخت افزاری و نرم افزاری این دانشگاه در خدمت توسعه استان ایلام است و تنها روحیه جهادی و عملکرد انقلابی می تواند این مشکلات را برطرف کند و امروز این ویژگی ها را متجلی کند. فرماندهی استان ایلام و فرماندهان مربوطه.

ظرفیت دانشگاه آزاد اسلامی در خدمت توسعه استان ایلام است

ناصری خاطرنشان می کند: دکتر طهرانچی امروز با روحیه جهادی و انقلابی دانشگاه آزاد اسلامی را رهبری و مدیریت می کند و تاکید مستمر ایشان بر استفاده از توانمندی های نیروهای انقلابی است.

دانشگاه آزاد اسلامی دانشگاهی در تراز انقلاب اسلامی است

فرمانده تیپ امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام نیز بیان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی دانشگاهی در تراز انقلاب اسلامی است و باید در مشکلات استان ایلام به ویژه در حوزه بیشتر حضور داشته باشد. از علم و حوزه فرهنگی.

شاکرمی تاکید کرد: ایران اسلامی مدیون خون شهدا و رشادت های آنان است و اجلاس سه هزار شهید گمنام و عزت و افتخار شهدا کمترین کاری است که برای خانواده های شهدا انجام شده است.

وی تصریح کرد: دانشگاه آزاد اسلامی محل اجتماع است و باید پناهگاه نیروهای انقلابی، ارزش‌ها و عملکردها باشد، اعلام مرحله دوم انقلاب اسلامی است.

هادی زاده، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام در این باره توضیح داد: حرکت فرهنگی در دانشگاه آزاد اسلامی در حال تسریع در ابلاغ گام دوم انقلاب است و امروز با تجلی سلطنت جدید،

در پایان این دیدار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام بنر را به نمایش گذاشت که با تشکر از خدمات سردار شاکرمی که همایش 3000 جانباخته استان ایلام را برگزار کرده است.

انتهای پیام/4078/4062/

دکمه بازگشت به بالا