عمومی

عملیات استشهادی در رام‌الله؛ 5 صهیونیست زخمی شدند

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری آنلاین تکنونامه، منابع خبری عبری و عبری از عملیات استشهادی عصر امروز پنجشنبه در رام الله خبر دادند.

خبرگزاری شهاب به نقل از منابع عبری گزارش داد که این عملیات توسط غیرنظامیان فلسطینی در یک پمپ بنزین در جنوب غربی رام الله انجام شد.

منابع عبری نیز از کشته شدن عاملان این عملیات خبر دادند. شهاب همچنین از مجروح شدن سه صهیونیست در این عملیات خبر داد.

اما شبکه خبری العالم با اشاره به شبکه 12 رژیم صهیونیستی از مجروح شدن 5 صهیونیست در این عملیات خبر داد. اطلاعات دقیقی از وضعیت جسمانی این صهیونیست ها منتشر نشده است.

جزئیات بیشتری از این عملیات هنوز منتشر نشده است. این تصویر توسط اپراتور منتشر شده است:

ساعاتی پیش این منبع از عملیات علیه نظامیان صهیونیست در جنوب نابلس خبر داد. در این عملیات نظامیان صهیونیست در نزدیکی حواره زخمی شدند.

در همین حال روزنامه عبری یدیعوت آحارونوت گزارش داد که نظامیان صهیونیست عاملان این حمله استشهادی را به گلوله بستند و وی مجروح شد. این روزنامه وضعیت اپراتور را “وخیم” توصیف کرده است.

در همین راستا، سیزدهم شهریور ماه جاری، منابعی از تیراندازی به اتوبوس حامل صهیونیست ها در دره اردن و زخمی شدن دست کم 5 نفر خبر دادند.

رسانه های صهیونیستی اعلام کردند که عاملان این عملیات ضد صهیونیستی 5 گلوله به سوی شهرک نشینان صهیونیست شلیک کردند. کارشناسان بر این باورند که این نوع عملیات حاکی از آن است که عملیات نظامی فلسطین علیه صهیونیست ها پیشرفت چشمگیری داشته است.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اصلی پیشنهاد دهید

دکمه بازگشت به بالا