عمومی

عکس | رباتی که بی‌اعتنا وارد محدوده ممنوعه پلیس آمریکا شد

اخیراً ویدیویی در رسانه‌های اجتماعی منتشر شد که نشان می‌دهد یک ربات تحویل غذای Uber در حال رانندگی در خیابان‌های لس‌آنجلس، به سمت صحنه پلیس و عبور از خط احتیاط زرد نصب شده در آنجا است.

در حالی که مردم می دانند عبور از نوار زردی که پلیس در اطراف صحنه جرم نصب کرده ممنوع است. اما به نظر می رسد ربات ها این را نمی دانند.

ربات تحویل غذا صحنه جرم / تصویر را به هم ریخت

در این کلیپ مشاهده می شود که به نظر می رسد اداره پلیس لس آنجلس به ربات اجازه داده تا غذا را از طریق صحنه تحویل دهد. با این حال، به نظر می رسد که برخی از افسران پلیس در حال تماشای ربات هستند که از کنار آنها عبور می کند. این ربات که در حال عبور از محل صحنه جرم بود، وضعیت «تحویل» را نشان داد که به این معنی است که ربات در راه تحویل غذا به مشتریان Uber Eats است.

یکی از کاربران توییتر گفت که به نظر می رسد این جنایت ناشی از یک حادثه تیراندازی مشکوک باشد. این ربات تحویل غذا سعی می کند از صحنه جرم عبور کند اما نوار اخطار راه او را می بندد تا بتواند عبور کند، بله، عکاسی که در صحنه تصادف بود با دادن نوار پلیس به او کمک بیشتری کرد.

وب سایت Futurism نیز در گزارش خود اشاره کرده است که این ربات تحویل غذا متعلق به “Serve Robotics” است که یکی از زیرمجموعه های Uber Eats است. این شرکت فاش کرد که ربات موجود در این ویدئو در واقع توسط یک “ناظر انسانی” اداره می شود. این شرکت خطای انسانی را عامل این حادثه می داند.

5858

دکمه بازگشت به بالا