علم و تکنولوژی

عکس | شاهکاری از کره؛ طراحی جنسیس برقی خیره‌کننده است!

جنسیس از کانسپت جدیدی برای نمایشگاه خودروی لس آنجلس رونمایی کرد. این کانسپت X Convertible نام دارد و همانطور که می توانید حدس بزنید یک نسخه باز از کانسپت X است. این نسخه مانند نسخه کوپه از یک درایو تمام برقی فواید.

عکس کاری از کره;  طراحی جنسیس الکتریک خیره کننده است!

مفهوم تبدیل پذیر جنسیس X طراحی بسیار زیبا و خیره کننده ایناهاش. کره ای ها این خودروی مفهومی را بر اساس فلسفه Athletic Elegance ساخته اند. در این فلسفه متانت و حرکت دو اصل اساسی است. این مفهوم جذاب شباهت های زیادی دارد مفهوم X spidium از آن جمله می توان به شکل چراغ ها، کاپوت بلند و گلگیرهای متورم اشاره کرد.

در واقع آخرین مفهوم برند لوکس جنسیس سومین عضو خانواده X به حساب می آید. شاید بدانید که اولین عضو این سری در سال 2020 متولد شد.ترکیب چراغ های LED و جلوپنجره این کانسپت جدید به گونه ای است که چهره ای خندان را در ذهن تداعی می کند.

عکس کاری از کره;  طراحی جنسیس الکتریک خیره کننده است!

بدون نیاز به توضیح بیشتر، سقف متحرک را باید اصلی ترین تفاوت X Convertible با دو برادر دیگر آن دانست. با توجه به این ویژگی، راننده و سه سرنشین دیگر می توانند به طور کامل از آسمان آبی و شب پرستاره لذت ببرند. جالب اینجاست که حتی سقف هم بسته است، زیرا سقف شفاف همچنین می توانید از تماشای آسمان لذت ببرید.

عکس کاری از کره;  طراحی جنسیس الکتریک خیره کننده است!

با نگاهی دقیق تر به جنسیس X کانورتیبل، به نظر می رسد که اسپویلر کوچک عقب همان چیزی است که در X Speedium و X کوپه وجود دارد. همچنین محل قرارگیری چرخ و زوایای ورود و خروج یکسان به نظر می رسد. از نظر کابین نیز وضعیت به همین منوال است و تفاوت خاصی بین X کانورتیبل و دو برادر دیگر وجود ندارد.

Genesis X Convertible و ادای احترام به سبک معماری ملی

همانطور که در تصویر مشخص است، داشبورد کانسپت جنسیس ایکس کانورتیبل استایل خاصی دارد. جنسیس می گوید که طراحان این شرکت داشبورد را از روی آن طراحی کرده اند معماری سنتی و سقف ساختمان های کره جنوبی همچنین رنگ آبی به کار رفته در داشبورد دقیقاً مشابه رنگ به کار رفته در کاشی های سقف است.

عکس کاری از کره;  طراحی جنسیس الکتریک خیره کننده است!

مانند دو مفهوم قبلی، جنسیس در حال حاضر از انتشار مشخصات پیشرانه الکتریکی X Convertible خودداری کرد. لوک دانکرولک، مدیر خلاقیت و نوآوری در جنسیس، یکی را نوآوری نامید. شتاب دهنده متناسب با محیط اطراف بیشتر توضیح دهید. او معتقد است جنسیس در حال از بین رفتن پوست خود است و به شرکتی تبدیل خواهد شد که مشتریان از آن لذت کامل خواهند برد.

عکس کاری از کره;  طراحی جنسیس الکتریک خیره کننده است!

حال سوال مهمی که مطرح می شود این است که آیا کانسپت جنسیس X Convertible وارد خط تولید می شود یا خیر؟ برای پاسخ به این سوال باید به گذشته و سرنوشت هر دو نگاه کرد مفهوم X و X دارای اسپیدیوم است. این دو مفهوم فقط نماینده هستند خط مشی آنها بخش طراحی Genesis هستند و X Convertible راه خود را ادامه می دهند. بنابراین باید گفت که امکان ورود Concept X Convertible به خیابان بسیار ضعیف است. حداقل در آینده نزدیک.

227227

دکمه بازگشت به بالا