علم و تکنولوژی

عکس | عضو تازه کلکسیون مانی خوشبین؛ پورشه ۹۱۱ ادیشن پنجاه سالگی پورشه دیزاین

اگر این خودرو عجیب و غریب است و فقط در تعداد محدود تولید می شود، مانی خسبین قطعا یکی از آنها را در مجموعه خودروهای لوکس خود دارد. این مشاور املاک و کلکسیونر خودرو موفق، اشتهای سیری ناپذیری برای خودروهای عجیب و غریب دارد که روز به روز بیشتر می شود. و ملک جدیدش به مساحت 6500 مترمربع فضای کافی برای این کار در اختیار او قرار داد. در اطلاعیه ای که اخیرا در کانال یوتیوب خود منتشر کرده است، از تحویل نسخه محدود پورشه 911، نسخه پنجاهمین سالگرد پورشه دیزاین خبر داده است. این خودروساز آلمانی نسخه ویژه ای از 911 نمادین را به مناسبت پنجاهمین سالگرد طراحی پورشه منتشر کرده است. پورشه دیزاین استودیوی طراحی خودروساز است که محصولاتی از ساعت و تلویزیون تا لباس های 2000 دلاری تولید می کند.

عضو جدید مجموعه مانی خسبین;  پورشه 911 پنجاهمین سالگرد طراحی پورشه

فردیناند الکساندر پورشه که بیشتر به خاطر طراحی 911 برای رقابت با پژو 901 شهرت دارد، پورشه دیزاین را در سال 1972 تاسیس کرد. اولین محصول بخش طراحی این استودیو ساعت Chronograph 1 بود. نسخه ویژه ای از 911 توسط Khosbeen تولید شد. یادبود پنجاهمین سالگرد تأسیس این استودیوی طراحی و ساعت اصلی آن است.

خوشبین در این ویدئو می گوید: نسخه پنجاهمین سالگرد 911 در آخر هفته به من تحویل داده شد. این یکی از تنها 750 نسخه تولید شده از این مدل و شماره 133 از 750 است. این بار باید ساعت هم بخرم.

نسخه ویژه 911 پورشه دیزاین بر اساس تارگا 4 GTS ساخته شده و تنها 750 دستگاه از آن تولید خواهد شد. این خودرو از همان موتور 3 لیتری توئین توربو فلت شش با قدرت 473 اسب بخار بهره می برد. خریداران می توانند بین گیربکس PDK دوکلاچه یا هفت سرعته دستی یکی را انتخاب کنند.

خسبین همچنین منتظر تحویل پورشه GT3 RS، 718 Cayman GT4 RS و خودروی اسپرت کلاسیک 911 از این خودروساز آلمانی است.

لیست مانی خوشبین از ابرخودروهای آینده شامل استون مارتین والکری اسپایدر، کونیگزگ جسکو، بوگاتی بولت و مرسدس AMG وان است.

خسبین هنگام رانندگی با پورشه دیزاین Special Edition 911 گفت: “می دانم 0-100 قطعا کندتر است، اما این واقعیت که می تواند به 8000 دور در دقیقه برسد و شما روی آن کنترل دارید، تفاوت زیادی ایجاد می کند.”

227227

دکمه بازگشت به بالا