علم و تکنولوژی

فروکش کرونا در گلستان/ بستری ۱۰۳ بیمار کرونایی

تکنونامه/گلستان رئیس علوم پزشکی گلستان با اشاره به کاهش تعداد بیماران در بیمارستان های استان، گفت: در حال حاضر 103 بیمار در بیمارستان استان گلستان تحت درمان هستند.

سعید گلفیروزی در گفت وگو با تکنونامه، با اشاره به اینکه با همکاری خوب مردم در واکسیناسیون هشداردهنده کرونا و رعایت پروتکل بهداشتی، وضعیت استان در حوزه کرونا به وضعیت پایدار رسیده است، اظهار کرد: گفت: باید در این روز و در ایام سوگواری سالار تلاش کنیم. سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و مجالس مذهبی و به دنبال آن مراسم شادی و عروسی که از پایان این ماه آغاز شد. صفر، اجازه دهید این شیوه ها را ادامه دهیم.

وی گفت: انتظار داریم مردم با حضور پررنگ در مراکز واکسیناسیون، اقدامات هشداردهنده و ایجاد مصونیت جمعی را انجام دهند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی چوله با تاکید بر اینکه از ابتدای هفته گذشته وضعیت اپیدمی کرونا در استان همچنان زرد است، خاطرنشان کرد: با روند کاهشی تعداد بیماران بستری در بیمارستان، امیدوارم به زودی وضعیت استان بهتر شود. به طور کلی به آبی تغییر خواهد کرد

گلفیروزی از بستری شدن 103 بیمار کرونا در بیمارستان های استان گلستان در این مدت خبر داد و گفت: الحمدلله شاهد کاهش و کاهش تعداد مبتلایان به کرونا در استان گلستان هستیم.

وی با تاکید بر اینکه: باید به اجرای مقررات بهداشتی و توجه ویژه به استفاده از ماسک در این گردهمایی ادامه داد، همچنین گفت: باید تلاش کنیم تا از موج کرونا در کل استان جلوگیری کنیم.

در انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا