علم و تکنولوژی

فیلم | حرف های جنجالی مدیر آپارات: پیمان جبلی رئیس صدا و سیما این قدر مدام گفت آپارات گیم مستهجن و محتوای شیطان پرستی است!

به گزارش خبرگزاری تکنونامه، محمدجواد شکوری مقدم در ویدئویی از تعطیلی آپاراتگام خبر داد. لائو که یکی از شبکه های ارتباطی داخلی را با رصد مخاطبان بالا بسته است، در این ویدئو گفت: با توجه به تجربه 19 ساله ما در اکوسیستم دیجیتال کشورمان، این بار از انرژی خود برای توضیح استفاده نخواهیم کرد و از تنوع جنگ رسانه‌ای خسته شده‌ایم و می‌خواهیم نحوه رویارویی با این چالش را تغییر دهیم، می‌توانند سرویس پخش تلویزیونی راه‌اندازی کنند. برای همیشه از جمعه 18 سپتامبر 1401.”

شکوری مقدم مدعی شد: مدیر صدا و سیما در ادامه رقابت رسانه ملی و بخش خصوصی به جایی رسیده است که نمی توانند بجنگند و فشار بیاورند.

امروزه انتقاد از کیفیت اینترنت در بین گیمرها به اوج خود رسیده است. کسانی که سید ابراهیم رئیسی در وعده انتخاباتی خود وعده داده بود به گونه ای عمل می کنند که از نظر کیفیت دسترسی به اینترنت بازی خود را انجام دهند، اکنون نه تنها از نظر کیفیت دسترسی به اینترنت با مشکل مواجه هستند. اینترنت، اما یکی از پلتفرم های داخلی اکنون ارتباط خود را از دست داده است.

چند روز پیش زارع پور، وزیر ارتباطات که در اینستاگرامش با انتقادات گیمر مواجه شده بود، گفته بود که سیاست فیلترینگ و مسائل مربوط به آن را ندارد. به نظر می رسد در روزی که نسخه جدید طرح حفاظتی با نام جدید تصویب شد، دور جدید فشار بر فعالان اکوسیستم دیجیتال کشور آغاز شد.

صحبت های مدیر آپارات مبنی بر مهاجرت صاحبان استارت آپ و ادعای وی در تلاش رسانه ملی برای تصاحب بازار خصوصی شاید سرآغاز دور جدیدی از محدودیت ها در بستر تولید محتوای اینترنتی باشد.

4141

دکمه بازگشت به بالا