عمومی

قزوین صاحب خانه کشتی می شود

قزوین صاحب کشتیرانی شد

مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین خبر داد: با احداث خانه کشتی و توسعه توان ورزشکاران علاقمند جایگاه کشتی در استان تقویت می شود.

به گزارش خبرنگار ورزشی تکنونامه از قزوین; آقای عباس علایی مقدم روز چهارشنبه در جلسه انتخابات هیات کشتی که با حضور دبیر فدراسیون کشتی در معاونت ورزش برگزار شد، اظهار داشت: قزوین به بازی های المپیک، جهانی، آسیایی و بین المللی که در عرصه های مختلف مطرح شده است افتخار می کند. گذشته وضعیت این رشته

وی افزود: غلامرضا طاهرخانی به عنوان داور بین المللی در فدراسیون کشتی جایگاه ویژه ای دارد و در این راستا بسیاری از مردم و بزرگان تلاش کرده اند تا قزوین از نظر کشتی جایگاه خوبی در کشور داشته باشد.

علایی مقدم تصریح کرد: در حال حاضر رشته کشتی استان کمی از سایر رشته ها عقب است و با دلسوزی باید تلاش کرد تا این رشته دوباره شکوه گذشته خود را پیدا کند.

ورزش ها

رئیس اداره ورزش و جوانان استان کاسوین گفت: در حال حاضر کشتی گیرانی در بازی های آسیایی حضور ندارند که این چالش باید مورد توجه رئیس جدید هیات کشتی قرار گیرد که باید برنامه ریزی دقیق و اصولی داشته باشد. برای این. استعدادیابی کنید و این وضعیت را جبران کنید.

علایی مقدم همچنین با اشاره به ضرورت راه اندازی خانه کشتی تصریح کرد: خانه کشتی قزوین در زمینی به مساحت پنج هزار متر مربع احداث می شود و برای حمایت از ورزش سایر مناطق، تمامی تجهیزات ورزشی و کشتی در همه جا ایجاد شده است. مرکز استان.

وی افزود: انتظار می رود از توان سرمایه گذاران بخش خصوصی برای تقویت و توسعه کشتی در داخل استان استفاده شود تا شاهد این نوع مسابقات ورزشی باشیم.

Photo_2022_10_19-22_2_23_296_MRi

در این جلسه جناب آقای ابراهیم مهربان دبیر فدراسیون کشتی که برگزار کننده این انتخابات بودند، شرکت داشتند و برای برگزاری همایش کشتی استانی قزوین برگزار شد و آقای حسین یکتایی برای 4 مرتبه به عنوان رئیس هیأت کشتی استان انتخاب شد. سال

در انتهای پیام

آیا این خبر مفید است؟

با توجه به نتایج 0 رای موافق و 0 رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا