عمومی

لزوم توجه به خلاء هنر و ادبیات نمایش و تئاتر دفاع مقدس

تکنونامه / گیلان مدیرکل دفاع مقدس دفاع مقدس ورزش با اشاره به خلأهای موجود در انتقال فرهنگ و دانش دفاع مقدس خاطرنشان کرد: عناوین هنری و ادبی نمایش ها و نمایش های نمایشی و فیلم های دفاع مقدس مورد توجه قرار گرفت.

سرهنگ حسین مصطفی پور در نشست ویژه نویسندگان منتخب استان گیلان ضمن تأیید و تأکید بر دو مأموریت حفاظت از میراث و اشاعه ارزشهای حفاظت مقدس اظهار داشت: وظیفه ما حفاظت و حفظ مقدسات و دستاوردهای حفاظت و صیانت از مقدسات است.

وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب در جلسه عصر تاریکی در تاریخ 22 سپتامبر سال جاری با حفظ و نشر ارزش های دفاع مقدس ، نسبت به تحریف ایدئولوژی دفاع مقدس هشدار دادند ، گفت:

مدیرکل حفظ و نشر ارزشهای دفاع مقدس از گلیاد رزمندگان و جنبش انقلابی مردم کاما را در زمینه نوشتن ادبی و آموزشی مدافعان بهداشت فراخواند و افزود:

مصطفی پور همچنین بر هنر نوشتن و جالب نوشتن تأکید می کند و ادامه می دهد: مأموریت بزرگ کمیساری باید نوشتن یادداشت ها و تاریخ شفاهی متناسب با آنچه اتفاق افتاده باشد تا دانش را تحریف نکند.

وی آموزه های کاخ را دریایی پر از گوهر و مروارید توصیف کرد و افزود: مباحث و موضوعاتی در زمینه دفاع مقدس وجود دارد اما با وجود اینکه این کار انجام شده است اما باز هم می توانیم درصدی از این آموزه ها را ثبت کنیم.

مدیرکل حفاظت از قربانیان الهی به شکافی در انتقال فرهنگ و دانش دفاع مقدس اشاره کرد و خاطرنشان کرد:

مصطفی پور با بیان اینکه آموزش حفاظت مقدس باید به نسل بعد منتقل شود ، گفت: امروز دشمن در دفاع مقدس تلاش می کند تا جوانان و نوجوانانی که در آن زمان نمی فهمند دچار تردید شوند ، بنابراین باید آموزه های دفاع را یاد بگیریم. از موارد مقدس به عنوان فانوس استفاده کنید.

وی از انتشار 13 عنوان کتاب مقدس در استان گیلان در سال جاری خبر داد و اظهار داشت: 6 عنوان دارای مجوز در سکوی انتشارات و 16 عنوان در سکوی مجوز است و 22 عنوان را اواخر امسال منتشر خواهیم کرد.

مدیرکل گیلان ، مدیر حفاظت از حرم ، نتایج عملکرد خود را در جشنواره شعر پایداری استانی و جشنواره فیلم دفاعی استان با عنوان “جایزه ادبی یوسف” در ژانویه سال جاری ، ذکر شده توسط شورای اسلامی ذکر می کند. خواهد بود.

در انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا