علم و تکنولوژی

لغو تورهای ترکیه فورا به شرکت های گردشگری اعلام شد/تشدید کنترل مسافران ورودی از سوی هلال احمر

معاون وزیر کشور از تصمیم دولت ملی کرونا برای برکناری سریع همه شرکت های تور ترکیه خبر داده است.

به گزارش تکنونامه ، سخنگوی وزارت کشور سامانی خاطرنشان کرد که پس از دریافت گزارشی از وزارت بهداشت ، بهداشت و درمان و آموزش پزشکی در مورد لغو تردد مسافر به ترکیه ، موضوع به کمیته انضباطی و تأمین اجتماعی هیئت اجرایی ملی ارجاع شد. : خلاصه اعضای کمیسیون ، که پس از برقراری ارتباط با پنج نهاد حرفه ای درگیر در امور مرزی ایجاد شد ، به ستاد اداری ملی ارائه شد و در نهایت به دستگاه های مربوطه اعلام شد.

معاون وزیر کشور در مورد تصمیم نهایی در مورد اعمال محدودیت در تردد مسافران به ترکیه گفت: بر اساس تصمیمی که ستاد ملی کرونا اعلام کرد ، وزارت میراث ، صنایع دستی و گردشگری تصمیم به لغو تور گرفته است.
معاون وزیر امور داخله خاطرنشان کرد که همچنین تصمیم گرفته شد که جمعیت هلال احمر برای بهبود وضعیت سلامتی در مرزهای زمینی و هوایی با ترکیه و تشدید کنترل مسافران ورودی از طریق زمین و مرز به ترکیه سریعاً اقدام کند.

طبق اطلاعات وزارت کشور ، آقای سامانی گفت: “بر اساس تصمیمی که اعلام شد ، مشخص شده است که وزارت بهداشت عمومی و مطالعات بالینی ، با همکاری وزارت امور خارجه و وزارت راه و شهر توسعه یافته ، آزمایشگاه مركز در خارج از كشور تأیید شده را تنظیم و تأیید می كند. “اطلاعات مورد نیاز در این زمینه فراهم كردن شهروندان و پرواز راه ها ، توسعه شهر و كشور است ، بنابراین پس از اطلاعات افراد می توانند با ارائه مجوزهای بهداشتی به كشور وارد شوند.

در انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا