عمومی

لیگ قهرمانان اروپا|کامبک رویایی منچسترسیتی، برتری رئال مادرید و توقف چلسی

هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا مربوط به برتری مدعیان و محرومیت چلسی است.

به گزارش ورزشی خبرگزاری آنا، بازی شب دوم از هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا چهارشنبه شب پیگیری شد.

بر اساس این گزارش، در گروه F، رئال مادرید مدافع عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو با نتیجه دو بر صفر لایپزیگ را شکست داد. گل اول این بازی گل فدریکو والورده در دقیقه 80 و گل دوم مارکو آسنسیو در دقیقه اول از توقف نیمه دوم بود. از این نتیجه رئال مادرید در دومین دیدار متوالی پیروز شد و با 6 امتیاز به مقام اول گروه F صعود کرد. شاختار دونتسک با چهار، سلتیک با یک و لایپزیگ بدون امتیاز در رده های دوم تا چهارم قرار دارند.

در گروه G، منچسترسیتی با نتیجه 2-1 دورتموند را شکست داد و تا 10 دقیقه مانده به پایان بازی از حریف خود عقب بود. دورتموند با گل دقیقه 56 جود بلینگهام از میزبان پیش افتاد، اما جان استنز در دقیقه 80 بار دیگر سیتی را به گل رساند و تنها 4 دقیقه بعد، الینگ هالند دروازه تیم سابقش را باز کرد و دومین برد را برای سیتی به ارمغان آورد. در صف در دیگر بازی این گروه سویا و کپنهاگ به تساوی یک گل رضایت دادند. با این نتیجه منچسترسیتی با 6 امتیاز در رده ششم، دورتموند با 3 امتیاز در رده دوم و کپنهاگ و سویا با یک امتیاز در رده های سوم و چهارم قرار دارند.

همچنین در گروه H پاری سن ژرمن با نتیجه 3 بر یک تیم میزبان خود مکابی حیفا اورشلیم را شکست داد و دومین پیروزی خود را کسب کرد. مکابی در دقیقه 24 پیش افتاد اما لیونل مسی در دقیقه 37، کیلیان امباپه در دقیقه 69 و نیمار در دقیقه 88 باعث برتری پاری سن ژرمن مقابل میهمان فرانسوی شدند.

در همین بازی از این گروه، یوونتوس در ادامه روند ناامید کننده در تمامی رقابت ها، بازی برنده را با نتیجه 2-1 در خانه به بنفیکا واگذار کرد و دومین شکست متوالی را متحمل شد. یوونتوس با گل آکادیس میلیک در دقیقه 4 پیش افتاد اما ژائو ماریو در دقیقه 43 از روی نقطه پنالتی برای بنفیکا کار را به تساوی کشاند و داوید نورچه در دقیقه 55 گل دوم را برای نماینده پرتغال به ثمر رساند.با این نتایج پاریسی ها سن ژرمن 6 امتیازی شد و به دلیل تفاضل گل بهتر نسبت به بنفیکا در صدر قرار گرفت و نمایندگان پرتغال بدون هیچ تیم یوونتوس و مکابی در رده های سوم و چهارم جدول قرار گرفتند.

در گروه E، چلسی در اولین بازی خود زیر نظر گراهام پاتر در خانه مقابل سالزبورگ به تساوی 1-1 رضایت داد. رحیم استرلینگ در دقیقه 48 گل اول چلسی را به ثمر رساند و نوح اوکافور در دقیقه 75 گل تساوی را برای نماینده اتریش به ثمر رساند.در جدول این گروه میلان با 4 امتیاز صدرنشین است و دامو ساگرب با 3 در رده دوم قرار دارد. پس از آن سالزبورگ با 2 امتیاز و میلان با یک امتیاز در رده های سوم و چهارم قرار دارند.

تیم فوتبال ناپولی امشب در بازی معوقه گروه A که قرار است سه شنبه شب برگزار شود با نتیجه 3 بر صفر میزبان رنجرز اسکاتلند را شکست داد و دومین پیروزی خود در این رقابت ها را کسب کرد. متئو پولیتانو در دقیقه 68 (پنالتی)، جاکومو راسپادوری در دقیقه 85 و تانگوی اندومبله در دقیقه 90 + 1 3 گل ناپولی را در این بازی به ثمر رساندند. این در حالی بود که رنجرز از دقیقه 55 با اخراج جیمز ساندز 10 نفره شد. ناپولی با این نتیجه 6 امتیازی شده و همچنان در صدر جدول قرار دارد. لیورپول و آژاکس هر دو با سه امتیاز و تفاضل گل دوم و سوم هستند و رنجرز بدون امتیاز در انتهای جدول قرار دارد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا