علم و تکنولوژی

مثبت‌اندیشی را با گوش‌دادن به موسیقی کیهانی “زیر آستانه‌ای” تجربه کنید

محققان یکی از فعال ترین شرکت ها در زمینه موسیقی علمی با استفاده از تکنیک “موسیقی سابلیمینال” آهنگی متال ساخته اند که می گویند با گوش دادن ، این نوع موسیقی به ضمیر ناخودآگاه ما نفوذ می کند و باعث می شود. این مثبت خواهد بود و از احساسات بد جلوگیری می کند.

به گزارش تکنونامه ، اسرائیل. موسیقی به موسیقی گفته می شود که کمتر از میزان صدای موسیقی باشد ، متن آن در زیر سطح شنوایی طبیعی انسان ضبط می شود.

بیژن نوروز نوازندگان ، آهنگسازان و هنرمندان داستان های علمی معتقدند که کافی است چندین روز به “موسیقی زیر افق” گوش دهید ، سپس خواهید دید که افکار شما تغییر کرده و نگرش بهتری پیدا کرده اید.

این کلمه اجازه می دهد تا به سطوح پایین آگاهی اشاره کند. موسیقی آستانه ای نوعی موسیقی است که در سطح زیرین مردم عادی ضبط می شود. بنابراین ، مانع از قطع ذهن آگاه می شود. با گذشت زمان ، ضمیر ناخودآگاه قبول می کند که این پیام ها درست هستند و بنابراین بر نحوه رفتار افراد تأثیر می گذارد.

شرکت موسیقی جهانی نوروز بیژن این صداهای تصویربرداری را ضبط می کند که به ما کمک می کند تا ضمیر ناخودآگاه خود را به راحتی و به طور م correctثر اصلاح کنیم ، ایده های مثبت را گسترش دهیم ، گناه را برطرف کنیم و فراوانی را جذب کنیم و موارد دیگر.

تغییر مثبتی در تفکر با گوش دادن به موسیقی زیر

بیژن نوروز ، هماهنگ کننده برنامه در مصاحبه با تکنونامه ، وی با اشاره به اینکه پیام رسانی نادرست به طور گسترده ای در پخش تجاری استفاده می شود ، گفت: “شرکت های زیادی وجود دارند که سرمایه گذاری زیادی در فناوری پیام سطح پایین انجام می دهند.” آنها معتقدند که این بهترین روش برای بصری ، صوتی و شنیداری بیشتر پیام است.

وی افزود: اعتقاد بر این است که این پیام ها بر ناخودآگاه تأثیر می گذارند ، که به نوبه خود بر هوشیاری ذهن تأثیر می گذارد ؛ زیرا وقتی این پیام های فرعی توسط ناخودآگاه ما دیده یا شنیده می شوند ، تا زمانی که به هوش نمی آیند هرگز شناخته و چشم پوشی نمی شوند.

به گفته این محقق ، ذهن ممکن است اطلاعاتی را دریافت کند ، اما فرصتی برای تفسیر این عادت ندارد و بنابراین آنها را نادیده می گیرد.

نوروز در مورد تأثیرات مثبت پیام فرعی بر روی یک قطعه موسیقی آرامش بخش ، توضیح داد: قسمت ناخودآگاه ذهن محل قرارگیری انرژی انسان است و این قسمت مرکز وجود انسان محسوب می شود. مطالعات علوم اعصاب نشان می دهد 95 درصد زندگی روزمره ما توسط ضمیر ناخودآگاه هدایت می شود. این بدان معناست که بیشتر اوقات ذهن ما در حالتی مانند اتومبیل در هواپیما است و ما از آن بی خبریم.

وی گفت: “بنابراین ما می توانیم درک کنیم که چرا برای داشتن زندگی شادتر ، باید شروع به کاوش در این جنبه از خودمان کنیم و همانطور که می خواهیم در مورد ضمیر ناخودآگاه خود فکر کنیم.”

نویسنده با تأکید بر اینکه موسیقی فرعی به ما در انجام این کار کمک می کند ، می گوید: جمله ای کوتاه و مثبت به نام “برجسته سازی زیر غلاف” یا “اشاره های فرعی” که در یک قطعه موسیقی تعبیه شده است. اعماق ذهن ناخودآگاه ما ذهن آگاه را نفوذ کرده و مجبور به عمل می کند. همچنین می توانید این یادداشت ها را هنگام خواب گوش دهید.

وی تأکید می کند که شرکت موسیقی جهانی بیژن نوروز از دو فناوری یکپارچه برای کمک به برنامه نویسی ناخودآگاه به خوبی استفاده می کند. ) ما از صداهای دو گوش و ایزوکرونیک استفاده می کنیم که به خوبی به ناخودآگاه می رسند. فرکانس صدا مستقیماً روی فعالیت مورد نظر برای دریافت دستورالعمل اعمال می شود.

دانشمندان موسیقی موسیقی با تأکید بر اینکه موسیقی فرعی تعبیه شده در این متن راهی قدرتمند برای دستیابی به ضمیر ناخودآگاه از طریق استدلال منطقی است ، خاطرنشان کردند که از طریق سطح ناخودآگاه ذهن هیچ تغییری در زندگی حاصل نمی شود. .رد تنها راه از طریق سطح آگاهی است.

او معتقد است که کافی است چندین روز به موسیقی زیر گوش دهید ، سپس متوجه خواهید شد که افکار شما تغییر کرده و نگرش بهتری پیدا کرده اید.

در انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا