علم و تکنولوژی

مجریان تلویزیون باید نگران این فناوری باشند

امروزه هوش مصنوعی در بسیاری از زمینه ها استفاده می شود، اما بسیاری از تحلیلگران پیش بینی می کنند که با گذشت زمان، افراد مشاغل بیشتری را به هوش مصنوعی بسپارند. انویدیا پروژه ای را به نمایش گذاشته است که مدل هوش مصنوعی را جایگزین بلندگوهای اصلی می کند و اکنون به نظر می رسد که در آغاز عصر ارائه دهندگان مبتنی بر هوش مصنوعی هستیم.

خدمات مختلفی مبتنی بر هوش مصنوعی در دسترس است، با این حال، یکی از جالب ترین آنها که ممکن است بسیاری از مردم ندانند، Colossyan است. این سرویس آنلاین به شما این امکان را می دهد که از بین نمونه های پیش فرض فردی را انتخاب کنید و متن مورد نظر را به او بدهید تا مانند یک بازیگر بسیار ماهر متن را برای شما بخواند.

بیشتر بخوانید: واکنش هنرمند عصبانی به استفاده جنجالی از هوش مصنوعی

افرادی که رویدادها را انجام می دهند یا در نقش مجری ظاهر می شوند ممکن است به دلیل استرس از تمام پتانسیل خود استفاده نکنند، اما ایده استفاده از هوش مصنوعی در میزبانی یا حتی بازاریابی کار می تواند این مشکل را برطرف کند. ویدئوهای تولید شده توسط Colossyan بسیار واقع گرایانه هستند و مجریان موقعیت های متن را با صدای مناسب و زبان بدن اجرا می کنند.

Colossyan تنها بر اساس زبان انگلیسی نیست و تعداد زیادی از تولیدکنندگان محتوا در سراسر جهان می توانند ترافیک خود را از طریق مدل هوش مصنوعی این سرویس افزایش دهند. پلن رایگان این سرویس فقط انگلیسی را پشتیبانی می کند، ویدیو دارای واترمارک است و با دو مدل هوش مصنوعی می توانید تا پنج دقیقه فیلم ضبط کنید. طرح دوم امکان دسترسی به 12 مدل هوش مصنوعی و بیش از 70 زبان را با پرداخت هزینه فراهم می کند. پرداخت 21 دلار در ماه. طرح دیگری با پرداخت 70 دلار در ماه، بیشترین امکانات و بیشترین مدل های هوش مصنوعی را در اختیار کاربران قرار می دهد.

تولید ویدئو فرآیندی زمان بر و پرهزینه است. دستمزد مجری، آماده‌سازی موقعیت مناسب، نورپردازی و فیلم‌برداری، ساخت چند دقیقه ویدیو را برای هر شرکتی بدون هزینه می‌سازد. در چنین شرایطی، یک مدیر هوش مصنوعی با هزینه ماهانه 21 دلار می تواند برای بسیاری از شرکت ها مفید باشد.

5858

دکمه بازگشت به بالا