عمومی

مجوز فعالیت مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه آزاد اسلامی ایلام صادر شد

محمد میرزایی حیدری در گفت وگو با خبرنگاران خبرگزاری استان آنا در ایلام ، اعلام کرد که: با تصویب کمیته تحقیقات و فناوری شورای توسعه وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری ، فعالیت های مرکز گسترش واحد فن آوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام صادر شد.

وی افزود: پس از اعلام سطح مرکز رشد دانشگاه اسلامی آزاد و گسترش سرپرست فناوری واحد ایلام در سطح دو مرکز رشد کشور و پیگیری موثر پیگیری مدیرکل این مکان و مرکز دانشگاه آزاد.

رئیس دانشگاه اسلامی آزاد ایلام اظهار داشت: توسعه فعالیتهای مرکز گسترش شعبه ایلام از سال 1377 با پشتوانه مالی 5 میلیارد پوندی معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور در دستور کار قرار گرفته است. عملیات در فوریه 2016.

میرزایی حیدری خاطرنشان می کند که فضای همکاری ، دفاتر شرکت ها ، آزمایشگاه های تحقیقات شیمیایی و اتاق جلسات از جمله زیرساخت هایی است که در مرکز توسعه فناوری دانشگاه آزاد اسلامی ایلام به مساحت 1300 متر مربع ساخته شده است.

ماموریت مرکز توسعه و نوآوری فناوری چیست؟

وی یادآور شد: ماموریت مرکز توسعه و نوآوری فناوری تمرکز بر جامعه دانشگاهی و نخبگان استان ایلام برای توسعه مشاغل مبتنی بر فناوری است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ایلام ، ایلام ، تاکید کرد که در این راستا ، اقدامات ارتباطی و اولیه برای اخذ مجوز مشاغل کوچک و متوسط ​​توسط معاونت تحقیقات ، فناوری و نوآوری نخست وزیر انجام شده است و انتظار می رود در سال جاری انجام شود.

میرزایی حیدری توضیح داد: «با پشتوانه مالی معاونت علمی ریاست جمهوری ، زیرساخت های فیزیکی خانه نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام در حال انجام است.

وی گفت: در حال حاضر 23 بخش فناوری در زمینه های شیمی ، کشاورزی ، فناوری اطلاعات و تجهیزات صنعتی در مرکز توسعه فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام فعال است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ایلام گفت: “امسال ، ما دو پروژه خود را برای رفع نیازهای تکنولوژیکی صنایع مختلف از طریق اعضای هیات علمی و سازماندهی فعالیت های نوپا در کنار سایر فعالیتهای تبلیغاتی و آموزشی برنامه ریزی می کنیم.”

میرزایی حیدری گفت: این پروژه با همکاری با شرکت ها و مناطق صنعتی استان ایلام و ایجاد تمرکز اصلی بر رفع نیازهای فناوری به عنوان بخشی از اولویت های ایلام ، نیازهای تکنولوژیکی صنعت را مشخص می کند.

انتهای پیام / 4078/4062 /

دکمه بازگشت به بالا