علم و تکنولوژی

مردم ایران قدردان زحمات پزشکان هستند

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در این پیام با تبریک روز پزشک و روز پزشک گفت: ملت شریف ایران همیشه و همیشه قدردان زحمات آنان خواهند بود.

به گزارش تکنونامه، در پیام تبریک میرهاشیم موسوی آمده است: اولین روز از شهریور ماه سالروز ولادت دانشمند نامدار و نامدار ایرانی «حکیم ابوعلی سینا» که به نام «روز پزشک» نامگذاری شده است. . پنجمین روز از شهریور ماه که به پاس خدمت حکیم فرزانه محمد زکریایی رازی، پزشک، شیمی‌دان و داروساز بزرگ ایران به نام روز داروساز می‌باشد، فرصت مناسبی برای ارج نهادن به زحمات کارکنان بهداشتی و درمانی است. حامیانی که با تخصص و دانش و عواطف انسانی صمیمانه و صادقانه به روح و جسم بیمار کمک و آرامش می بخشند و پیام سلامتی را به جامعه می رسانند.

در ایران اسلامی اثربخشی، فداکاری و ایثار پزشکان و داروسازان در کنار سایر اعضای فداکار و پرتلاش کادر پزشکی کشور در تمامی مراحل مهم این آب و خاک از جمله حماسه دفاع مقدس و روز کرونا است. اپیدمی از ذهن مردم پاک نخواهد شد.

سازمان تامین اجتماعی به عنوان دومین تامین کننده مهم خدمات درمانی کشور و همچنین بزرگترین خریدار این خدمات مرهون همکاری صمیمانه هزاران پزشک و داروساز شاغل در بیمارستان ها و مراکز درمانی این سازمان است. . به عنوان جمع کثیری از پزشکان و داروسازان و داروسازان که جزو قرارداد سازمان در سراسر کشور هستند و به نمایندگی از خانواده بزرگ 45 میلیونی سازمان تامین اجتماعی می‌خواهم از صداقت و صداقت جنابعالی قدردانی کنم. احتیاط زحمات ساعتی این عزیزان.

اینجانب ضمن تبریک به همه پزشکان و داروسازان در اقصی نقاط ایران و آرزوی سربلندی برای «شهدای مدافعان سلامت»، بر خود لازم می دانم از زحمات ارزشمند و خالصانه جامعه پزشکی و کادر پزشکی تقدیر و تشکر نمایم. سرمایه گذاری و اقدامات حساس در پیشگیری و کنترل بیماری ها. از درگاه خداوند متعال برای تمامی پزشکان و داروسازان عزیز در کار شایسته جامعه آرزوی موفقیت دارم.

در انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا