عمومی

مرمت و محوطه‌سازی باغ کیهانی (معیرالممالک) آغاز شد

شهردار منطقه 12 از مرمت اموال تاریخی در پارک کیهانی و همچنین ایجاد چشم انداز برای ایجاد پارک در آن خبر داده است.

به گزارش تکنونامه ، علی محمد سعادتی در بازدید از پارک کیهانی در منطقه سنگلج به همراه محمدرضا نادرلو ، معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 12 و گروه مدیریت شهری برای آگاهی از روند پیشرفت این پروژه پارک تاریخی.
وی با ابراز امیدواری از اینکه بزودی باغ های ارزشمندی در محل این پارک تاریخی برای مردم تهران آورده شود ، اظهار داشت: اکنون دیوارهای باغ های کیهانی در حال تکمیل است و کار آسفالت و محوطه سازی توسط منطقه شهرداری آغاز شده است. “

بر اساس گزارش سرشماری از 12 منطقه ، در گزارش اخیر ، ندرلو گفت که بر خلاف سایر مناطق منطقه سنگلج ، که شاهد شرایط اقتصادی و معیشتی هستیم ، زندگی در این مرحله غالب است و پارک کیهانی می تواند کیفیت زندگی و گفت ، محله ها.

پارک کیهانی به مساحت 1700 متر مربع به ارزش 25 میلیارد لیمو ، سال گذشته توسط 12 شهرداری از مالکان خریداری شده و به یک پارک محلی در سنگلج تبدیل خواهد شد. این پارک توسط خیابان های نجاران ، کیهانی و بازار ترخانی احاطه شده است و از آنجا که فضای سبز کافی در این مناطق وجود ندارد ، مسئولان شهر تصمیم گرفتند باغ کیهان را بازسازی کنند و آن را به پارک تبدیل کنند ، فضای سبز مناسب برای یک باغ تاریخی دیگر در مرکز معبد.
پارک سجادی در پارک های پامنار و علا Alaالدوله در امتداد جاده فردوسی از دیگر پارک های 12 منطقه است که سال گذشته توسط شهرداری خریداری شده است.

در انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا